FICO: DO PREZIDENTSKÝCH VOLIEB MUSÍME POSTAVIŤ AKO KANDIDÁTA SKUTOČNÚ SLOVENSKÚ AUTORITU!

VIDEO: ROBERT FICO: Prezidentka robí len to, čo jej prikázali jej nadriadení. Sorosov svet naordinoval Slovensku už dvoch prezidentov - Kisku, ktorý sa ani netváril a chodil do kancelárie Sorosa, kde si prevzal pokyny, čo má robiť a Čaputovú, ktorú navštevuje veľvyslankyňa Ameriky. 

Foto TASR/AP
Dátum 23.10.2021

Robert Fico uverejnil na svojom Facebooku 23. októbra 2021 video, ku ktorému pripojil popis: "Slovenská opozícia musí nielen poraziť súčasnú vládu, ale má aj povinnosť do ďalších prezidentských volieb postaviť ako kandidáta skutočnú slovenskú autoritu. Autoritu, ktorá bude hlavou štátu a nebude slúžiť cudzím záujmom, ako to bolo pri p. Kiskovi a je pri p. Čaputovej".


Podľa Fica, Čaputová otvorene, ale v rozpore Ústavy SR podporila štyroch vyšetrovateľov NAKA, ktorí sú známi tým, že stoja za kriminalizáciou celej opozície. Krajský súd ich oslobodil z väzby. Problém vidí, že sa prezidentka postavila za tých, na ktorých sú reálne dôkazy, ktoré všetko potvrdzujú do jednej bodky. Ďalej hovorí, že voči Kováčikovi neboli žiadne dôkazy a dostal 14 rokov. Prezidentka urobila len to, čo jej prikázali jej nadriadení. Sorosov svet naordinoval Slovensku už dvoch prezidentov - Kisku, ktorý sa ani netváril a chodil do kancelárie Sorosa, kde si prevzal pokyny, čo má robiť. Čaputovú navštevuje veľvyslankyňa Ameriky. Podľa Fica podpisuje protiústavné návrhy zákonov, zmarila referendum, prevzala záštitu nad homosexuálmi a podobne. 

Robert Fico uviedol, že sa nemôžeme čudovať, že sa zastala vyšetrovateľov NAKA, ktorých chráni, lebo majú likvidovať opozíciu a udržať len vládu Hegera a Matoviča. 

Video uverejnené na sociálnej sieti Facebook: 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.