FICO: MATOVIČ JE LEN POMÄTENEC, KTORÝ SA SNAŽÍ UPÚTAŤ POZORNOSŤ

VIDEO: Na Slovensko sa valí prívalová vlna zdražovania a vláda netuší čo má robiť. Ako alternatíva je nám ponúknuté len cirkusové číslo Igora Matoviča. Fico vyzval vládu, aby predložila plán boja proti obrovskému zdražovaniu a prijala opatrenia, a to ihneď. 

Foto FACEBOOK/ROBERT FICO
Dátum 16.11.2021

Predseda strany Smer-SD Robert Fico uverejnil video s názvom SLOVÁCI ČAKAJÚ ODPOVEDE NA ZDRAŽOVANIE A PANDÉMIU A NIE NA VAŠE NEREÁLNE SĽUBY VLÁDY PO R. 2023. Vo videu reagoval na Igora Matoviča a jeho predstavenie "uletených" nápadov v daniach a odvodoch. Podľa Fica je to celé len odrazom celej vládnej koalície. Matoviča vo videu označil za pomätenca, ktorý sa snaží len upútať pozornosť. Matovič však nezožal veľký úspech, nakoľko nikoho nezaujímajú jeho nápady, ktoré predtým s nikým nekonzultoval.

Hovorí, že vo vládnej koalícii nie sú dohodnutí na ničom. Na Slovensko sa valí prívalová vlna zdražovania a vláda netuší čo má robiť. Ako alternatíva je nám ponúknuté len cirkusové číslo Igora Matoviča. Fico vyzval vládu, aby predložila plán boja proti obrovskému zdražovaniu a prijala opatrenia ihneď. Tiež žiada vládu, aby prestali rozdeľovať ľudí na dve skupiny.

Video uverejnil na Youtube predseda strany Smer-SD Robert Fico 15. novembra 2021:
 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.