FICO: MATOVIČ NEVIE, ČO MÁ ROBIŤ

Skupina PENTA je takmer polovičným majiteľom redakcie SME. Dnes môžeme pravdepodobne robiť závery, že sú tí novinári platení zo špinavých peňazí za predpokladu, že prišlo k obvineniu pána Haščáka z trestných činov, ktoré boli uvedené v médiách.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 02.12.2020

Predseda strany Smer-SD Robert Fico sa na tlačovej konferencii vyjadril v stručnosti k zadržaniu majiteľa PENTY Jaroslava Haščáka. „Pozerám sa a nevidím tu žiadneho redaktora redakcie denníka SME, aby som im zablahoželal k tomu, že novinári z denníka SME berú polovicu platu od majiteľa PENTY. Skupina PENTA je takmer polovičným majiteľom redakcie SME. Dnes môžeme pravdepodobne robiť závery, že sú tí novinári platení zo špinavých peňazí za predpokladu, že prišlo k obvineniu pána Haščáka z trestných činov, ktoré boli uvedené v médiách. Ak je ten prípad 14 rokov, tak čo hľadali policajti v budove skupiny PENTA? Hádam si nemyslia, že PENTA má počítače spred 14 rokov. Čo to bol za nezmysel, tí ozbrojenci, keď nikto nebol zadržaný, ani nikto nemal na rukách putá. Hačšák predsa išiel na plánovaný výsluch a PENTA vraj spolupracuje s políciou. Toto bol len cirkus Humberto pre verejnosť a médiá.

Matovičovi sa rúca jeho vládnutie

Prečo nebol Matovič na rokovaní ústredného krízového štábu, či nebol náhodou na rokovaní s kandidátom na generálneho prokurátora Klimentom a Repom. Ide o os, o ktorej hovoríme. Kliment navštevuje Matoviča, Kliment je strýko doktora Repu, ktorý pracuje na špeciálnej prokuratúre na tomto prípade. Čo má čo robiť sudca Najvyššieho súdu SR na Úrade vlády SR u premiéra Matoviča? Čo robí Kliment na NAKE, čo robí na Špeciálnej prokuratúre SR? Nie je to tým, že Matovič nevie čo má robiť? Rozpadá sa mu krízový štáb, nevie či má nechať deti doma, alebo ich poslať do školy, Sulík mu povie, že nebude pre neho nakupovať testy, Slovensko má problém na medzinárodnej úrovni, kde mu zhoršili rating druhý raz po sebe, bojí sa ísť na ulicu a jeho dom chránia ťažkí ozbrojenci. Toto nikdy nebolo, aby dom premiéra chránili takýmto spôsobom.

Smer-SD nemá dobré vzťahy s PENTOU

Viete veľmi dobre, že Smer-SD má problém a veľmi napätý vzťah s PENTOU, pretože sme jej spod nosa zobrali bratislavské letisko, zakázali sme zisk zdravotných poisťovní a poslanci Radičovej vlády to dali na Ústavný súd SR, ktorý oznámil, že nemôže štát zakázať zisk zdravotnej poisťovni. Rešpektujem prezumpciu neviny a preto nebudem dopredu hovoriť, či je to správne alebo nie, že bol Jaroslav Haščák zadržaný“ uviedol Robert Fico.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.