FICO: NAPRIEK TOMU, ŽE TO BOLO NAJIGNOROVANEJŠIE REFERENDUM, K URNÁM PRIŠLO TAKMER 1,2 MILIÓNA VOLIČOV

Predseda strany Smer - sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico vyhlásil, že strana berie plnú zodpovednosť za výsledok sobotňajšieho referenda. Ako ďalej na tlačovej besede uviedol, napriek tomu, že to bolo najignorovanejšie referendum zo strany vládnej koalície, prezidentky SR Zuzany Čaputovej a médií, tak k urnám prišlo takmer 1,2 milióna voličov.

Foto TASR/JAROSLAV NOVÁK
Dátum 22.01.2023

Predseda strany Smer - sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico vyhlásil, že strana berie plnú zodpovednosť za výsledok sobotňajšieho referenda. Ako ďalej na tlačovej besede uviedol, napriek tomu, že to bolo „najignorovanejšie referendum zo strany vládnej koalície, prezidentky SR Zuzany Čaputovej a médií“, tak k urnám prišlo takmer 1,2 milióna voličov.

„Voliči prišli s jasnou víziou, vedeli, že chcú zmenu. Slováci, ak v takomto počte prídete do nasledujúcich parlamentných volieb, tak je garantovaná zmena. Vláda Igora Matoviča (OĽaNO) či Eduarda Hegera (OĽaNO) definitívne skončí,“ vyhlásil predseda Smeru-SD a dodal, že výsledok referenda pokladá za ohromujúci.

Robert Fico taktiež uviedol, že plnú zodpovednosť za priebeh referendovej kampane prebrala na seba strana Smer-SD. „Myslím si, že sme ju uniesli. Táto zodpovednosť sa prejavila nielen v tom, že sme chodili do rôznych televíznych relácií, ale najmä v tom, že sme investovali peniaze aj do bilbordovej výzdoby na Slovensku a absolvovali sme obrovské množstvo priamych stretnutí s našimi voličmi,“ tvrdí Fico.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.