FICO: O ČAPUTOVEJ NEKOMPETENTNOSTI UŽ NIE JE POCHÝB

Robert Fico, predseda Smer-SSD: Štát je v rozvrate, dvaja premiéri sľúbia samosprávam peniaze, ktoré im dnes nechcú dať a musia sa o nich doslova doprosovať, policajný prezident postavil do pozoru prezidentku s premiérom a oni skáču, ako píska.

Foto TASR/JAROSLAV NOVÁK
Dátum 23.07.2023

Štát je v rozvrate, dvaja premiéri sľúbia samosprávam peniaze, ktoré im dnes nechcú dať a musia sa o nich doslova doprosovať, policajný prezident postavil do pozoru prezidentku s premiérom a oni skáču, ako píska. Zbrane z USA nakupujeme za stovky miliónov eur, no pre Slovákov je problém nájsť čo i len euro. Tieto zvrátenosti sa musia skončiť a štát musíme konečne postaviť z hlavy na nohy, lebo ideme od desiatich k piatim. Poďme to v septembri zmeniť, aby sme sa už nemuseli hanbiť, kto a ako neriadi Slovensko.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.