FICO: ÓDOR S ČAPUTOVOU VLASTNORUČNE A VEDOME KRYJÚ ZLOČINCOV

Robert Fico, predseda Smer-SSD: Premiér s prezidentkou vedia, čo sa v polícii deje, no v mene vojny proti Smeru sú schopní kryť aj hrubé zločiny policajtov, ktorí mali byť už dávno mimo služby, ak by sme žili v normálnom štáte s demokratickými pravidlami.

Foto SITA/JANA BIROŠOVÁ
Dátum 16.09.2023

“Tu sú jasné dôkazy ako obvinení zločinci NAKA po tom všetkom, čo vyviedli, ďalej fabrikujú politické stíhania bez akýchkoľvek dôkazov s jedným jediným cieľom, a to zachrániť samých seba pred spravodlivosťou.” napísal Fico v úvode príspevku.

Ďalej opisuje Ôdorove a čaputovej jednanie: “Nehorázne na tom je, že premiér s prezidentkou vedia, čo sa v polícii deje, no v mene vojny proti Smeru sú schopní kryť aj hrubé zločiny policajtov, ktorí mali byť už dávno mimo služby, ak by sme žili v normálnom štáte s demokratickými pravidlami.”

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.