FICO: PELLEGRINIHO BORDEL

Robert Fico: Peter Pellegrini podporuje v Banskobystrickom kraji proamerického a liberálneho kandidáta Ondreja Luntera a pritom im kandiduje na župana aj člen Hlasu-SD Marek Modranský. Je normálne, že Pellegrini podporuje Luntera a nie člena svojej strany? 

Foto sita/branislaV BIBEL
Dátum 19.09.2022

Strana Smer-SD má v regionálnych jesenných voľbách niekoľko horúcich želiezok, ktoré môžu strane priniesť úspech. „Bez regionálnych volieb a štruktúr v obciach a mestách strana nemôže fungovať. Smer-SD je jediná strana, ktorá funguje so 14-tisíc členmi, rokujeme v regiónoch a len veľmi ťažko nachádzame štruktúry, s ktorými by sme v regiónoch rokovali. Uvedomujeme si, že potrebujeme zastúpenie v regiónoch, pretože potom sa aj centrálna politika robí omnoho lepšie. Veľmi si fandíme v Košiciach, kde má veľkú šancu vyhrať Viliam Zahorčák, ktorý má veľmi dobré predpoklady na úspech, doprial by som mu, aby mal väčšiu dávku dravosti a drzosti, pretože on je mimoriadne solídny človek. Pre Prešovský kraj bude výborným riešením Michal Kaliňák, ktorý má výborné programové témy a v komunálnej politike je doslova doma. V Žilinskom kraji podporujeme Igora Chomu, tam však bude musieť jeho tím podstatne viac zabrať. V Trenčianskom kraji je výborný kandidát Jaro Baška, ktorý to určite obháji, hoci to nebude mať ľahké. V Nitre sme sa nakoniec dohodli na Milanovi Belicovi, pretože keby som prijal hru Pellegriniho, tak by to bol fuck up (svinstvo). On postavil Becíka, my by sme dali nášho Maroša Kéryho a dopadlo by to tak, že by vyhral maďarský kandidát. Vysoko oceňujem doslova štátnické gesto Maroša Kéryho, ktorý sa rozhodol za nás nekandidovať. V Trnave sme sa dohodli na podpore kandidáta SNS Zdena Čambala, ktorý môže svojou energiou poriadne prevetrať trnavské kuríny. V Bratislave sme postavili nášho kandidáta Jána Mažgúta, ktorý môže uhrať veľmi dobrý výsledok, ale zároveň môže aj prekvapiť, veď Juraj Droba nie je žiadny Belmondo a ak sa ukáže to, čo potvrdzujú naše prieskumy, že v Petržalke máme 18 percent a v niektorých okresoch máme ešte väčšie percentá, tak náš Ján Mažgút môže byť veľkým prekvapením Bratislavy. A niet pochybností o tom, že Janko Mažgút je perfektne pripravený, vie komunikovať a má Bratislavskému kraju čo ponúknuť.

V Banskobystrickom kraji to je Pellegriniho ďalší fuck up (bordel), pretože podporuje proamerického a liberálneho kandidáta Ondreja Luntera a pritom im kandiduje na župana aj člen Hlasu-SD Marek Modranský. Je normálne, že Pellegrini podporuje Luntera a nie člena svojej strany? Smer-SD jednoznačne podporuje nezávislého kandidáta Adriana Polónyho a poviem vám, že len ťažko by sme dnes našli človeka s lepšou kombináciou vzdelania a praktických skúseností na riadenie BBSK, ako má Polóny. Má fantastický prehľad o tom, ako funguje Banskobystrický kraj, čo sa tam deje a čo tento kraj potrebuje. Mrzí ma však, že Hlas-SD torpédoval všade, kde mohol, spoluprácu so Smerom-SD. Hlas je jasne orientovaný na progresívcov a liberálov, tak im prajem šťastnú cestu, veď už ľudia v regiónoch vidia, že Pellegrini je hodnotovo úplne inde, ako je Smer-SD. No každý má šťastie v svojich rukách.


Adriana Polónyho prišli na tlačovú besedu podporiť predseda strany Smer-SD Robert Fico, predseda strany SMS Milan Urbáni, poslanec NR SR Ľubomír Vážny, poslanec NR SR Vladimír Baláž, primátorka Banskej Štiavnice Nadežda Babiaková, primátor Krupiny Radoslav Vazan, primátor Veľkého Krtíša Dalibor Surkoš, ale aj ďalší starostovia a primátori obcí a miest v Banskobystrickom kraji.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.