FICO: PROTISLOVENSKÝ DENNÍK N ŤAHÁ SLOVENSKO DO PEKLA

Robert Fico, predseda Smer-SSD: Protislovenský denník N dnes zverejnil rozhovor s nejakým študentom Právnickej fakulty v Bratislave s nadpisom: Vyjadrenia dekana Burdu k špeciálnej prokuratúre vzbudzujú podozrenia. To čo dnes robia protislovenské médiá, je hrubou urážkou autority a vzdelania.

Foto SITA/PETR DAVID JOSEK
Dátum 20.12.2023

Predseda strany Smer-SSD a premiér Robert Fico na svojom profile uverejnil príspevok kde tvrdí, že protislovenské médiá hrubo urážajú vzdelanie. Uviedol, že protislovenské médiá sú v boji so súčasnou vládou schopné čohokoľvek. V príspevku to Robert Fico napísal nasledovne: “Protislovenský denník N dnes zverejnil rozhovor s nejakým študentom Právnickej fakulty v Bratislave s nadpisom: „Vyjadrenia dekana Burdu k špeciálnej prokuratúre vzbudzujú podozrenia. 

"​Ako študent práva som bol tiež múdry ako gate Šalamúna. Ale vedel som, kde je moje miesto. To čo dnes robia protislovenské médiá, je hrubou urážkou autority a vzdelania. Je to dôkaz, že v mene boja so súčasnou vládou sú schopné čohokoľvek.

Aj zverejniť rozhovor s absolútne nepodstatným študentom práva bez akýchkoľvek znalostí práva a životných skúseností, len aby mohol spochybniť postoje vzdelaného vysokoškolského pedagóga so širokou publikačnou činnosťou a významnou vysokoškolskou funkciou, ktorý si dovoľuje mať iný názor na zrušenie špeciálnej prokuratúry, ako si želá denník N.

Denník N a jemu podobné médiá ťahajú Slovensko do pekla. Do pekla neúcty k vzdelaniu a profesionálnej kariére. Ak má mať študent s pubertálnymi vyrážkami na nose prednosť pred dekanom právnickej fakulty a určovať, čo je pravda a čo nie,  Boh ochraňuj túto krajinu!”

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.