FICO SA NIKDY NESPRÁVAL PAPALÁŠSKY

Fico a Pellegrini tiež ležali v nemocnici Sv. Michala, kde bol aj Kollár, ale ani zďaleka sa nesprávali ako Kollár, povedal lekár z nemocnice Sv. Michala.

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 29.11.2020

Žeby sa už aj niektorým korporátnym novinárom otvárali oči? Ján Krempaský je redaktor SME a pozrite sa, čo napísal na svojom profile. 

1. Škoda len, že v článku, ktorý napísal o kauze čajík som nenarazil na informáciu o tom, že politici Smeru také papalášske maniere ako Boris Kollár nemali. Potvrdil to lekár - jeho tajný zdroj. 

2. Redaktor to napísal len na svoj súkromný profil, ktorý číta niekoľko desiatok ľudí. Keby sa to objavilo v článku SME, prečítalo by si to niekoľko desiatok tisíc ľudí. Just saying. 

3. Korporátni novinári roky vytvárali dojem, že za všetko zlo na svete môže Robert Fico. Keby mohli, tak mu prišijú aj bengálsky hladomor. Nič pozitívne o Smere sa nemohlo napísať, nikdy. 

4. A teraz majú, čo chceli. Vyniesli k moci nevyzretého trnavského podvodníčka, ktorý sa zviezol na vlne nenávisti, ktorú oni vyprodukovali. Riešenia neponúkal žiadne, len najhlasnejšie kričal proti Ficovi. A tak si ho "slušné Slovensko" zvolilo. 

5. Dnes všetci krútia hlavami. Vyniesli k moci chlapa, čo nemá morálku, odbornosť ani česť. Nadáva vedcom a lekárom, strápňuje Slovensko v zahraničí, terorizuje ľudí a ukradol ešte aj svoju diplomovku. Myslím, že z toho napína aj niektorých novinárov. 

6. A Matovičovi pri tom asistuje bývalý mafián, ktorý vo svojej nekonečnej arogancii šikanuje ešte aj sestričky v nemocnici a to, čo v politike vyprodukoval, nepatrí na stránky mienkotvorných denníkov, ale skôr na pornografické weby. Toto sú produkty nenávisti, ktorú vytvorili redaktori SME. 

7. Možno sa už v niektorých novinároch ozýva svedomie. Možno si už sami ťukajú na čelo. Možno, keď počúvajú lekára, ktorý im povie, že nie, takéto arogantné monštrum ako Kollár v živote nestretol, tak sa nad tým zamyslia. 

8. A keď lekár povie, že Robert Fico sa v nemocnici správal tak, ako ho my v Smere všetci poznáme - úctivo, skromne a zdvorilo - tak to možno novinárovi vŕta hlavou. Žeby Fico za ten bengálsky hladomor nemohol? 

9. Možno o tom jedného dňa začnú písať pravdivo aj do novín, nielen na svoje súkromné kontá. Možno pochopia, že Smer síce robil chyby, ale dokázal na Slovensko priniesť sociálny zmier, stabilitu a profesionálny výkon - a dnes bije do očí, že to nie je vôbec málo. 

10. Nerobím si ilúzie o slovenských novinároch. Viem, kto vlastní slovenské médiá a nie, nie sú to ani robotníci, ani malí živnostníci, ale Penta, J&T a milionári z Esetu... 

11. Ale zároveň nechcem paušalizovať: možno aj medzi korporátnymi novinármi sa nájdu takí, ktorí už toho majú plné zuby. Možno. 

12. Len pozor, aby vás nevyhodili, pán Krempaský - Penta takéto veci nevidí rada 

Príspevok uverejnil Ľuboš Blaha na Facebooku 29. 11. 2020.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.