FICO: SLOVENSKÁ VLÁDA JE VLÁDOU AMERICKÝCH AGENTOV!

Podľa Roberta Fica nie je náhoda, že nedávno bola u prezidentky na návšteve americká veľvyslankyňa. Tiež rozhodne nie je náhoda, že práve dnes kúpil George Soros podiel v denníku SME. Fico zdôraznil, že pokiaľ bude vláda poslúchať, môže kradnúť, môže nechať zomierať ľudí, môže robiť čokoľvek.

Foto SITA/ALEXANDRA ČUNDERLÍKOVÁ
Dátum 22.04.2021

Reakciu na vyhostenie troch ruských diplomatov zverejnil v profile na sociálnej sieti aj Robert Fico. Ako uviedol vo videu Eduard Heger s Jaroslavom Naďom pôsobili vo videu ako zmoknuté myši. Dôvodom podľa neho bolo to, že plnili americké plány. Podľa Fica nie je náhoda, že nedávno bola u prezidentky na návšteve americká veľvyslankyňa. Tiež rozhodne nie je náhoda, že práve dnes kúpil George Soros podiel v denníku SME. Vo videu Fico zdôraznil, že pokiaľ bude vláda poslúchať, môže kradnúť, môže nechať zomierať ľudí, môže robiť čokoľvek.

VIDEO NÁJDETE TU⬇

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.