FICO: SLOVENSKU HROZÍ ANARCHIA

PRÉMIOVÝ OBSAH PRE PREDPLATITEĽOV: Robert Fico: Vláda stratila rešpekt občanov a jej členovia si odpúšťajú neodpustiteľné, len aby dovládli.

Foto KRISTIÁN MAJZLAN
Dátum 04.01.2022

V politike pôsobí už viac než tri desaťročia. Na začiatku svojej kariéry veril v úspech samostatnej Slovenskej republiky a stál pri jej vzniku. Bol trojnásobným premiérom, dnes je lídrom opozície a najhlasnejším kritikom amatérskej vlády Eduarda Hegera. Jeho cieľ je jasný – vyhrať voľby, vytrhnúť Slovensko z rúk chaosu a vrátiť mu stabilitu. Tvrdí, že ho znovu baví chodiť do práce, a to i napriek tomu, že ho pred pár dňami odviedla polícia v úvode ohláseného protestného sprievodu v Bratislave. „Je absurdné, že toto musia robiť policajti na pokyn ministra vnútra Romana Mikulca, ktorý mal podľa svedkov prijať 100-tisícový úplatok. Toto sa robí na pokyn špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica, ktorý je právoplatne odsúdeným zločincom. Títo chlapci policajti, ktorí to realizovali, sa hanbili ako psi a bolo im to mimoriadne nepríjemné, čo za špinavú robotu musia robiť,“ povedal predseda strany Smer-SD, bývalý premiér SR a poslanec NR SR Robert Fico krátko po incidente.

Ste jediný aktívny politik, ktorý hlasoval za zvrchovanosť Slovenskej republiky a za Ústavu SR. Ako si spomínate na toto obdobie?

 

Tento článok je obsahom pre predplatiteľov.

 

Pridajte sa k predplatiteľom

Ste predplatiteľom?

Prihláste sa

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.