FICO: TÁTO KOALÍCIA TU CHCE VLÁDNUŤ NAVEKY

Existuje tu skupina politicky angažovaných vyšetrovateľov aj sudcov, ktorých jedinou úlohou je napĺňať vládny program koalície – a to pozatvárať celú opozíciu. Jej cieľom totiž je, aby tu mohla vládnuť naveky, povedal počas tlačovej konferencie predseda Smeru Robert Fico.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 11.02.2022

Predseda strany Smer-SD Robert Fico počas tlačovej konferencie upozornil na totálne zneužívanie právomocí verejných činiteľov. Povedal, že Smer zhruba od apríla-mája upozorňuje na to, že tu existuje skupina politicky angažovaných vyšetrovateľov aj sudcov, ktorých jedinou úlohou je napĺňať vládny program koalície – a to pozatvárať celú opozíciu.

Na dosiahnutie tohto cieľa môžu robiť všetko, použiť akékoľvek prostriedky, aby to dosiahli, pretože to je to jediné, čo chce urobiť vládna koalícia. Jej cieľom je, aby tu mohla vládnuť naveky.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.