FICO: UKONČUJEME ZBER PODPISOV, SME BLIŽŠIE K PREDČASNÝM VOĽBÁM

Predseda strany SMER-SD Robert Fico nerozumie, ako mohla prezidentka vymenovať za ministra financií daňového podvodníka, zlodeja a nevzdelanca, ktorý stále robí medzinárodnú hanbu. Tvrdí, že je to jediné riešenie, ktoré nás zachrániť pred vládou, ktorá je v rozklade. 

Foto facebook
Dátum 12.04.2021

Strana Smer-SD oznámila, že disponuje s viac ako 400-tisíc podpismi na iniciovanie referenda za predčasné parlamentné voľby. Predseda Smeru-SD Robert Fico nedávno avizoval, že po Veľkej noci má zasadnúť petičný výbor a dohodnúť sa na ďalšom postupe. 

,,O pár dni za Smer-SD odporučím petičnému výboru, aby sme vyhlásili zber podpisov o vyhlásenie referenda za ukončený. Je to jediné riešenie, ktoré môže Slovensku pomôcť." Hovorí predseda Smer-SD Robert Fico.

,,My sme pani prezidentke odporúčila, aby daňového podvodníka, zlodeja a nezvdelaného človeka nevymenovala za ministra financií. Urobila to a dnes vidíme, akú obrovskú medzinárodnu hanbu nám robí a že vláda je naďalej v rozklade a jednoducho to fungovať takto nemôže", dodáva Fico. 

,,Ďakujem každému jednému, kto podpísal petičný hárok za predčasné parlamentné voľby." uzavrel Fico.

ČÍTAJTE TIEŽ: FICO: MÁME VIAC AKO 400-TISÍC PODPISOV ZA PREDČASNÉ VOĽBY
      
Petíciu za referendum iniciovali strany Smer-SD a Hlas-SD, pridala sa k nim aj SNS. Deklarujú, že má ísť o apolitické občianske referendum. Iniciatívu podporila aj Konfederácia odborových zväzov. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.