FICO: UKRAJINCI SÚ NESERIÓZNI PARTNERI

Robert Fico, predseda Smer-SSD: Matovič, Heger a Ódor urobili zo Slovenska fackovacieho panáka, na ktorého názor sa už nikto ani len neopýta. Ukrajina pískla a my sme vždy a všetko dodali, až kým naše sklady neostali úplne prázdne. Ako sa hovorí, za dobrotu na žobrotu! Stačilo!

Foto TASR/JAROSLAV NOVÁK
Dátum 19.09.2023

"Matovič, Heger a Ódor urobili zo Slovenska fackovacieho panáka, na ktorého názor sa už nikto ani len neopýta. Ukrajina pískla a my sme vždy a všetko dodali, až kým naše sklady neostali úplne prázdne. Ako sa hovorí, za dobrotu na žobrotu! Stačilo!", napísal v úvode príspevku predseda Smeru Robert Fico.

Ďalej Fico opisuje žalobu ukrajincov voči Slovenskej republike:"Žaloba Ukrajiny na Slovenskú republiku za zákaz dovozu agroproduktov, je vrcholom drzosti a opätovným potvrdením, aký neseriózny partner je v skutočnosti Ukrajina. My sme to hovorili vždy a hovoríme to aj dnes: Keď sa dá, pomáhajme, ale slovenské záujmy musia byť na prvom mieste!"

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.