FRANCÚZI NATOČILI FILM PRE PEDOFILOV

VIDEO: Vo filme Cuties, ktorý sa objavil na Netflixe, natriasajú malé dievčatká provokatívne zadkami počas takzvaného "twerkovania".

Foto NETFLIX
Dátum 11.09.2020

Hranice prijateľného sa posúvajú do neprípustných krajností. Dokazuje to ja najnovší výmysel v súčasnosti azda najpopulárnejšieho poskytovateľa internetových streamovaných médií na svete Netflix. Ten predstavil francúzsky film Cuties, ktorý rozpráva príbeh 11-ročných dievčat venujúcich sa twerkovaniu. Twerk je tanečný štýl založený na silnej sexuálnej provokácii, pri ktorom tanečnice pri populárnej hudbe trasú bokmi a zadkom. Všimli si to i diváci, ktorý so znechutenými komentármi pod trailer k filmu na seba nenechali dlho čakať.

Filmu Cuties „fandia“ prevažne liberálne médiá a proti nemu stoja pravicoví aktivisti. Pretože nie je v poriadku, ak niekto sexualizuje deti, rovnako ako nebolo v poriadku scitlivovanie, ktorého sa pred niekoľkými mesiacmi dopustil denník SME uverejnením sympatickým rozhovoru s pedofilom. Naozaj nikomu neprekáža, kam spoločnosť tlačí naše deti a premieňa ich na ľahkú korisť pre niečo horšie ako je divá zver.

Trailer k filmu si môžete pozrieť tu:

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.