GALKA DOJÍMA PRÍBEH PEDOFILOV

Ľuboš Blaha: Nebojkotujem len denník SME, od dnes pre mňa neexistujú ani perverti zo SaS

Foto Jakub Kotian/TASR
Dátum 11.07.2019

Keby ste si mysleli, že sa nenájde idiot, ktorý by pochválil SME za ich obhajobu pedofílie, tak sa škaredo mýlite. Našiel sa. Galko. Podpredseda liberálnej SaS. Vraj ho to obohatilo. A rozšírilo vedomosti. 

Štipnite ma, to nemôže byť pravda, to je zlý sen! 

SAS ZA PEDOFILOV? 

Už len čakám, že v programe SaS sa okrem legalizácie drog objaví aj legalizácia pedofílie - však hádam nebude hnusný štát brániť v napĺňaní slobody tejto utrápenej utláčanej sexuálnej menšiny.

Sloboda pedofilov a solidarita s úchylákmi. Nech žije Galko. Nech žije liberalizmus!

GALKOVCI SÚ DOJATÍ Z ŤAŽKÉHO ÚDELU ÚCHYLOV

V Liberálnom dome sú tieto dni úplne dojatí z toho, aký majú pedofili ťažký život. Sulík usedavo plače v kancelárii, náladu mu nezdvihli ani teplé rožky.

Dostál už pripravuje Lex Pedo, ktorý predloží na najbližšej schôdzi parlamentu, samozrejme, po maďarsky, pretože slovenčina je pre liberálov nechutnosť, ktorú treba zakázať. Osuský na to ešte nemá názor, čaká na pokyn z americkej ambasády.

POĎME ĽUTOVAŤ AJ BREIVIKA

Všetci v SaS-ke sú po prečítaní SME-čka ukrutne rozľútostení z toho, ako ubohí pedofili roky musia čakať, kým malému dievčatku vyznajú lásku. Ach, tá ľudská tragédia! Fňuk. Naposledy Galka takto dojal Breivik - keď si predstavil, koľké roky musel čakať, kým povraždil sedemdesiat ľudí, chúďa jedno.

Tento svet je proste krutý, nemyslí na vrahov, pedofilov, kanibalov ani zoofilov, bože, ako vôbec môžeme byť takí necitliví!

LIBERÁLI SA O PEDOFILOV POSTARAJÚ - VEĎ TO JE TAKÉ PROGRESÍVNE! 

Už aby vládli liberáli, hneď to napravia. Však nie sú žiadni spiatočníci. Liberáli sú moderní a progresívni! Pedofili si zaslúžia objať, pomojkať, pohladiť!

Chce to uznať ich nescudziteľné práva a pretlačiť pedofíliu do preambuly ústavy. Galko zariadi. Dostál predloží. Čaputová podpíše. Denník N obháji. Liberálna vlna!

PRIPRAVTE SA - O CHVÍĽU BUDETE EXTRÉMISTOM, AK POVIETE NIEČO ZLÉ O PEDOFILOCH

Začne to volaním po diskusii, však o nič nejde, nie? Potom sa v médiách budú tváriť, že všetci, čo sú proti pedofílii, sú hrozne nemoderní. Úplní zápecníci. A onedlho už budeme hovoriť o ľudských právach pedofilov. A každý, kto povie opak, bude extrémista. Galko sa musel zblázniť, že naskočil na túto zvrátenú propagandu penťáckych trolov. Oddnes nebojkotujem len denník SME. Oddnes pre mňa neexistujú ani perverti zo SaS. Takí ako Galko. Hnus!

Príspevok uverejnil Ľuboš Blaha na sociálnej sieti 10. júla