GANGSTER Z TRNAVY

Sedem mesiacov prizeráme na vyčíňanie psychicky labilného premiéra, ktorého pracovnou metódou sa stala lož, podvod, zastrašovanie, nenávisť či šírenie strachu. Je tragédia, že slušný slovenský národ, nevie urobiť poriadok s jedným neschopným neokrôchancom z Trnavy, ktorý má úradovať na smetisku politických dejín, a nie v Úrade vlády Slovenskej republiky!

Foto SITA
Dátum 30.10.2020

Igorovi Matovičovi sa doteraz podarilo to, čo žiadnemu premiérovi v novodobej histórii Slovenskej republiky – dokázal si poštvať proti sebe každého. Tento paranenormálny zjav sa objavil na politickej scéne pred desiatimi rokmi vďaka Richardovi Sulíkovi, s ktorým je síce dnes v jednej koalícii, ale v permanentnom tichom konflikte.

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus

 

Národ je každý deň konfrontovaný s gangsterskými praktikami, ktoré predvádza vláda pod vedením Igora Matoviča. Tá mu jednomyseľne všetko schvaľuje, neuvedomujúc si, že tu nie je navždy a po nich príde iná vláda, ktorá ich bude brať na zodpovednosť za túto spáchanú vlastizradu. Vinný nebude len Matovič, ale každý jeden člen jeho kabinetu, ktorý sa podieľal na likvidácii štátu. 

 

Je tragédia, že pracovitý a slušný slovenský národ, ktorý má vyše päť miliónov občanov, nevie urobiť poriadok s jedným neschopným neokrôchancom z Trnavy, ktorý má úradovať na smetisku politických dejín, a nie v Úrade vlády Slovenskej republiky!

Hanba pre Slovensko

Je priam nepochopiteľné, ako mohol byť náš národ taký zaslepený a posadil do kresla predsedu vlády človeka, ktorý trpí nedostatkom elementárneho slušného správania.  Igor Matovič za tých desať rokov v opozícii nevytvoril na prospech štátu nijaké hodnoty, dokázal len teatrálne kričať a urážať politických protivníkov vo vláde či v NR SR. Po ostatných parlamentných voľbách, keď dokázal zmanipulovať takmer dvadsaťpäť percent voličov, dostal šancu dokázať, že má plán a vyvedie Slovensko z marazmu. A najmä naplní prvé dva predvolebné sľuby, že pošle za mreže majiteľa Penty Jaroslava Haščáka a vilu Jána Počiatka odovzdá do majetku štátu. Nestalo sa tak! Namiesto toho sa sedem mesiacov prizeráme na vyčíňanie psychicky labilného Igora Matoviča, ktorého pracovnou metódou sa stala lož, podvod, zastrašovanie, nenávisť či šírenie strachu. Každý deň príde s bombastickou správou, len aby mal dôvod na tlačovku.

Naposledy sme mali možnosť vidieť jeho nemožnosť, keď totálne strápnil a zároveň ponížil Slovenskú republiku pred zahraničnými novinármi, ktorým v živom vysielaní ukázal, aký je hlupák. 

Biznis pre podnikateľa z Trnavy

Namiesto toho, aby sa občanom Slovenskej republiky ospravedlnil a vysvetlil okolnosti svojho správania na medzinárodnej úrovni, zvolal tlačovú besedu s názvom Priznanie, z ktorej sme sa dozvedeli, že jeho vláda v režime utajenia nakúpila 13 miliónov antigénových testov za 52 miliónov eur. To, že sa to udialo v rozpore so zákonom o verejnom obstarávaní, už nepriznal. Národu oznámil, že s ministrom obrany SR Jaroslavom Naďom pripravil (bez vedomia prezidentky SR ako hlavnej veliteľky OS SR Zuzany Čaputovej) mega akciu za aktívnej účasti osemtisíc vojakov pretestovania celého národa na koronavírus. Samozrejme, nechýbali urážky občanov SR, ako aj zastrašovanie. Jedinou potešujúcou správou, ktorú v ten deň predniesol, bolo, že ak plošné pretestovanie nebude úspešné, podá demisiu.

V priebehu pár dní si však Matovič uvedomil, že urobil chybu, keď ohlásil svoj možný pád, a preto vrátil do hry uzavretie ekonomiky, čím definitívne položí Slovensko na kolená. Národ je každý deň konfrontovaný s gangsterskými praktikami, ktoré predvádza vláda pod vedením Igora Matoviča. Tá mu jednomyseľne všetko schvaľuje, neuvedomujúc si, že tu nie je navždy a po nich príde iná vláda, ktorá ich bude brať na zodpovednosť za túto spáchanú vlastizradu. Vinný nebude len Matovič, ale každý jeden člen jeho kabinetu, ktorý sa podieľal na likvidácii štátu. Je tragédia, že pracovitý a slušný slovenský národ, ktorý má vyše päť miliónov občanov, nevie urobiť poriadok s jedným neschopným neokrôchancom z Trnavy, ktorý má úradovať na smetisku politických dejín, a nie v Úrade vlády Slovenskej republiky!

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.