GRÖHLING DÚFA, ŽE SA NICHOLSONOVÁ DO STRANY SAS VRÁTI

Minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav Gröhling sa vo svojom facebookovom profile poďakoval europoslankyni Lucii Ďuriš Nicholsonovej za jej prácu a verí, že sa všetky hádky utrasú. 

Foto TASR
Dátum 12.02.2021

Minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav Gröhling (SaS) dúfa, že sa europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová raz do strany Sloboda a Solidarita (SaS) vráti. Uviedol to vo svojom profile na sociálnej sieti. Ďuriš Nicholsonová vo štvrtok 11. februára oznámila, že sa zo strany rozhodla odísť. Tvrdí, že kauza, ktorú rozpútala, spôsobila strane problémy a prehĺbila napätie vo vládnej koalícii.

„Nemá zmysel komentovať koaličné dorozumenia, pretože tie tu vždy boli a budú a ako človek, ktorý myslí optimisticky a preferuje konštruktívnu prácu pred hádkami, vždy verím, že nezhody sa utrasú. Lucia, tvoje rozhodnutie musím rešpektovať. Ďakujem ti veľmi pekne za tvoju prácu a držím ti palce doma aj v zahraničí,“ dodal Gröhling.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.