GRÖHLING OTVÁRAL NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK V STUPAVE

Minister školstva Branislav Gröhling otvoril nový školský rok v najväčšej škole na Slovensku, na ZŠ kpt. J. Nálepku v Stupave.

Foto 
Dátum 02.09.2020

BRATISLAVA 2. september (SITA) - Dnes sa začal sa nový školský rok, ktorý minister školstva Branislav Gröhling (SaS) otvoril v najväčšej škole na Slovensku, na Základnej škole kpt. J. Nálepku v Stupave. Ako pre agentúru SITA uviedlo Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu (MŠVVaŠ) SR, šéf rezortu navštívi aj bratislavskú spojenú školu. V školskom toku 2020/2021 by mali školy privítať viac ako 692-tisíc študentov.

Do prvého ročníka základných škôl (ZŠ) by malo nastúpiť približne 65-tisíc školákov a do prvého ročníka stredných škôl takmer 40-tisíc študentov. Pre žiakov druhého stupňa ZŠ a pre stredoškolákov platí povinnosť nosiť prvé dva týždne rúško na tvári aj v triede. Školy čakajú prvé dva týždne aj sprísnené hygienické opatrenia.

 

Tento článok je obsahom pre predplatiteľov.

 

Pridajte sa k predplatiteľom

Ste predplatiteľom?

Prihláste sa

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.