GYIMESI: PREZIDENTKA VOJNY SA NEZAPRELA; JE DOBRÉ, ŽE KONČÍ!

György Gyimesi, podpredseda strany Maďarská aliancia: Vláda SR sa (celkom správne) k tejto iniciatíve nepripojila. Potrebuje totižto peniaze na vlastných občanov. Na 13. dôchodky, energie, sociálne istoty atď. Pre vojnových štváčov je to však jedno. Po kompletnej vzdušnej obrane, bojových lietadlách a vyprázdnení vojenských skladov by kvôli Ukrajine pokojne nechali padnúť hoci aj našich poľnohospodárov. Je dobré, že nevládnu!

Foto FACEBOOK MICHALA ŠIMEČKU
Dátum 20.04.2024

Slováci sa skladajú na zbrane pre Ukrajincov. Pochválilo ich Progresívne Slovensko aj prezidentka Zuzana Čaputová. K hlave štátu sa vyjadril aj podpredseda strany Maďarská aliancia György Gyimesi:

Odkedy prišla o vojnových (sú)druhov v zbrani (Naďa, Ódora, Korčoka, Káčera), ostala v póze predstaviteľa Ukrajiny – nie ústavného činiteľa SR – sama. Ak sme si mysleli, že do konca svojho mandátu už bude len kúriť a svietiť či roniť liberálne slzy so svojimi podporovateľmi, mýlili sme sa.

Čaputová podporila súkromnú zbierku na muníciu pre Ukrajinu. Dokonca je na seba hrdá a komentovala to takto : „Podporila som zbierku pre Ukrajinu, pretože ju považujem za správnu vec.“ Čítate dobre, pani prezidentka považuje vojnu a zabíjanie za správnu vec. Za správnu vec považuje ľudské utrpenie a stovky mŕtvych denne. Darmo by ste čakali slová o mieri, o výzvach na mierové riešenie sporu, o rokovaniach, alebo o zastavení paľby. Nič! Neustále to isté dookola – posielať zbrane krajine, ktorá vojnu už viac-menej prehrala. Čaputová tak v plnej nahote ukázala všetky neduhy progresívcov a ich teórie, ktorá bola od začiatku mylná. Akurát si to za svet nechcú priznať… a tak ľudia naďalej umierajú…

Zbierku organizujú aktivisti, ktorí sa takto chcú pripojiť k iniciatíve Česka na nákup munície pre Ukrajinu, keďže vláda SR sa (celkom správne) k tejto iniciatíve nepripojila. Potrebuje totižto peniaze na vlastných občanov. Na 13. dôchodky, energie, sociálne istoty atď. Pre vojnových štváčov je to však jedno. Po kompletnej vzdušnej obrane, bojových lietadlách a vyprázdnení vojenských skladov by kvôli Ukrajine pokojne nechali padnúť hoci aj našich poľnohospodárov. Je dobré, že nevládnu!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.