HARABIN: CINTULA JE PRODUKTOM LIBERÁLNEJ PROPAGANDY

Štefan Harabin, bývalý predseda Najvyššieho súdu SR: Na lavici obžalovaných by spolu s Cintulom mali sedieť v prvom rade minimálne tí, čo mu tieto sprostosti tlačili do hlavy. Teda presstitúti z mainstreamu, agenti z mimovládok a politici z PS, SaS, KDH a OĽaNO. Spoločnosť sa nezradikalizovala sama od seba. Spoločnosť sa upokojí hneď, ako sa štát konečne poráta s týmito vlastizradnými štruktúrami z médií, mimovládok a politických strán, ktoré túto polarizáciu cielene vytvárajú.

Foto ARCHÍV EXTRA PLUS
Dátum 17.05.2024

Po atentáte na premiéra nám tu mainstreamové médiá prinášajú výzvy, aby politici (samozrejme koaliční) nepolarizovali spoločnosť ešte viac a naopak, volali po zmieri a nebičovali vášne.

Spomeňme si však, čo tieto mimovládne a politické kreatúry vystrájali po vražde Kuciaka, keď bezočivo tvrdili do kamier presstitútov, citujem: „stopy vedú na úrad vlády“. Prinášali nezmysly o talianskej stope a prepojení na Ficovu asistentku. Oni nie že len bičovali vášne, oni to ešte robili prostredníctvom bohapustých lží, ktoré, mimochodom, živia doteraz. Tieto hyeny dnes idú niečo hovoriť ,že treba upokojiť spoločnosť a nebičovať vášne? Na svojom hyenizme s pomocou presstitútov a mimovládok v 2020 vyhrali voľby a tri a pol roka tu terorizovali obyvateľstvo. Z EÚ vtedy na ich adresu nijaká kritika neprišla. Veď poslušne odovzdali celú našu armádnu výzbroj na Ukrajinu a nakúpili vakcíny od nadnárodnej korporácie na roky dopredu.

Keď ich občania vo voľbách poslali na smetisko, spustili nový príval demagógie: „Fico ide pripojiť Slovensko k Rusku, ak sa zruší špeciálna prokuratúra, nebudú môcť byť vyšetrené korupčné kauzy, nový trestný zákon zaručí beztrestnosť pre páchateľa, ktorý vám vykradne byt alebo ukradne auto, ženy nebudú chránené pred znásilnením a presunie sa sem organizovaný zločin z celej Európy.“

Teraz prišli s novou demagógiou, že je vraj ohrozená sloboda médií, ak bude verejnoprávna televízia vysielať objektívne. Objektivita utrpí, ak tam spravodajstvo nebude tvoriť tím detí z materskej škôlky, ktoré nevedia ani položiť respondentovi zmysluplnú otázku, len papagájovať sprostosti z centrály Progresívneho Slovenska, že Fico ide vystúpiť z EÚ a pripojiť Slovensko k Rusku, alebo prekrúcať tvrdenia, ako si Machala  myslí, že zem je plochá a Taraba ide vyrúbať lesy, aby mohol strieľať medvede.

Tieto bohapusté lži tu ešte dovčera veselo šírili aj prostredníctvom vraj objektívnej a nezávislej verejnoprávnej televízie. A dnes idú volať po upokojení? A kto tu ten nepokoj doteraz šíril? Kedy v minulosti tu niečo také bolo? Problém nie je v rozdelenej spoločnosti, ale v tých, ktorí ju cieľavedome rozdeľujú a štvú proti sebe.

Po pozretí videa, kde atentátnik odôvodňuje svoj čin tým, že Fico chcel robiť zmeny v RTVS a odvolal Mazáka zo Súdnej rady, musím, žiaľ, konštatovať, že na lavici obžalovaných by spolu s ním mali sedieť v prvom rade minimálne tí, čo mu tieto sprostosti tlačili do hlavy. Teda presstitúti z mainstreamu, agenti z mimovládok a politici z PS, SaS, KDH a OĽaNO.

Pretože Cintula je produktom ich demagógie, ktorá je zameraná práve na takýchto „cintulov“, ktorých sa im potom darí postaviť proti záujmom vlastného štátu a ešte im nahovoriť, že to oni sú tí múdri a zodpovední.

Spoločnosť sa nezradikalizovala sama od seba. Spoločnosť sa upokojí hneď, ako sa štát konečne poráta s týmito vlastizradnými štruktúrami z médií, mimovládok a politických strán, ktoré túto polarizáciu cielene vytvárajú.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.