HARABIN KORČOKOVI: RUSKÁ FEDERÁCIA NIE JE AGRESOR

VIDEO: Štefan Harabin, národno-vlastenecký kandidát na prezidenta a bývalý predseda NS SR: Ak Ivan Korčok ako diplomat, ako absolvent právnickej fakulty povie, že Ruská federácia je agresor, no tak vám ukážem na konkrétnych článkoch našej ústavy aj Charty OSN, že agresorom Ruská federácia nie je.

Foto ARCHÍV EXTRA PLUS
Dátum 12.02.2024

Národno-vlastenecký kandidát na prezidenta a bývalý predseda NS SR Štefan Harabin zareagoval na tvrdenie exministra zahraničných vecí Ivana Korčoka, podľa ktorého je Ruská federácia agresor:

„Ak Ivan Korčok ako diplomat, ako absolvent právnickej fakulty, ako bývalý minister zahraničia, ktorý musí poznať platný právny stav, ktorý musí poznať našu ústavu, povie, že Ruská federácia je agresor, no tak vám ukážem na konkrétnych článkoch našej ústavy aj Charty OSN, že agresorom Ruská federácia nie je.“

Celé video si môžete pozrieť TU:

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.