HARABIN: STRACH Z MOJEJ OSOBY RASTIE

Štefan Harabin, bývalý predseda NS SR a národný kandidát na prezidenta SR: Podľa SITA a prieskumnej agentúry Median v  nadchádzajúcich prezidentských voľbách Harabin nekandiduje, no namiesto neho sa zaoberajú eventuálnymi výsledkami fiktívnych kandidátov ako Uhrík a Boris Kollár. Táto skutočnosť vypovedá o absolútnej strate citu pre realitu, ktorý nahradila bezprízorná manipulácia.

Foto ARCHÍV EXTRA PLUS
Dátum 08.01.2024

Štefan Harabin, bývalý predseda NS SR a národný kandidát na prezidenta SR sa na svojom profile vyjadril k prieskumu, ktorý zverejnila spoločnosť SITA. Harabin tvrdí, že agentúra Median sa zaoberá fiktívnymi kandidátmi, “Podľa SITA a prieskumnej agentúry Median v nadchádzajúcich prezidentských voľbách Harabin nekandiduje, no namiesto neho sa zaoberajú eventuálnymi výsledkami fiktívnych kandidátov ako Fico, Žilinka, Banáš, Uhrík a Boris Kollár. Táto skutočnosť vypovedá o absolútnej strate citu pre realitu, ktorý nahradila bezprízorná manipulácia,” uviedol na svojom profile bývalý predseda NR SR a národný kandidát na prezidenta Štefan Harabin.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.