HEGER: LEN ZA ROK A POL NAŠEJ VLÁDY SME VYRIEŠILI TO, ČO OPOZÍCIA DLHODOBO IGNOROVALA

Premiér Eduard Heger: "Jedným z krokov, ktorý sme sa rozhodli urobiť smerom k ľuďom, je aj jednorazový príspevok 100 eur na každé nezaopatrené dieťa. Takýto príspevok doteraz dostávali pri nástupe do školy rodičia prvákov, tento rok si však polepšia všetky domácnosti s deťmi vo veku do 18 rokov."

Foto SITA/Branislav Bibel
Dátum 22.10.2021

Premiér SR Eduard Heger na svojom facebookovom profile 21. októbra 2021 vyhlásil:

Ak páni z opozície tvrdia, že neriešime podstatné veci, mali by sa pozrieť, čo riešili oni za svojich vlád. To, čo sme my vyriešili za rok a pol našej vlády, oni dlhodobo ignorovali.
Jedným z krokov, ktorý sme sa rozhodli urobiť smerom k ľuďom, je aj jednorazový príspevok 100 eur na každé nezaopatrené dieťa. Takýto príspevok doteraz dostávali pri nástupe do školy rodičia prvákov, tento rok si však polepšia všetky domácnosti s deťmi vo veku do 18 rokov.

Som rád, že v našej koalícii je zhoda na dobrých návrhoch, ktoré pomáhajú ľuďom. Verím, že budeme schopní zjednotiť sa aj pri ďalších kľúčových rozhodnutiach a najmä na reformách, ktoré sú pred nami.
Bez reforiem sa totiž nepohneme ďalej.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.