HEGER: NEVIEM SI PREDSTAVIŤ MATOVIČA VO VLÁDE

„Slovensku ide 30. septembra o život. Chcel by som v dobrom dať ponuku Demokratom a predsedovi Demokratov, aby neriskovali, aby išli spolu s nami,“ uviedol Matovič ešte pred odovzdaním kandidátnej listiny.

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 04.07.2023

Igor Matovič dal „napriek klamstvám, ktoré z ich strany zazneli“, Demokratom ponuku, aby sa vrátili späť. „Slovensku ide 30. septembra o život. Chcel by som v dobrom dať ponuku Demokratom a predsedovi Demokratov, aby neriskovali, aby išli spolu s nami,“ uviedol Matovič ešte pred odovzdaním kandidátnej listiny.

„Stačí zaklopať, dvere máme otvorené. Napriek tomu, že z ich strany zaznelo veľa klamstiev,“ povedal Matovič. Eduard Heger však zareagoval vyhlásením, že on osobne si nevie predstaviť Igora Matoviča vo vláde. Predseda OĽaNO zase vraví, že ich strana ako jediná vie garantovať, že si nikdy nebude uvažovať o koalícii s Hlasom.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.