HEGER: O POVINNOM OČKOVANÍ ZAČNEME UVAŽOVAŤ VTEDY, KEĎ BUDÚ NEMOCNICE ZAPĹŇAŤ NEOČKOVANÍ PACIENTI

Podľa slov premiéra Eduarda Hegera vláda počká na odznenie omikron vlny pandémie, až následne prehodnotí, aká je úroveň imunity občanov a či je nutné zaviesť povinné očkovanie, ako aj v akej forme.

Foto TASR/Martin Baumann
Dátum 26.01.2022

Uvažovať o povinnom očkovaní môžeme vtedy, keď budú nemocnice zapĺňať neočkovaní pacienti. Uviedol to pred rokovaním vlády premiér Eduard Heger. Reagoval tak na výsledky právnej analýzy o možnostiach zavedenia povinného očkovania, ktorú pripravili rezorty zdravotníctva a spravodlivosti. Podľa jeho slov vláda počká na odznenie omikron vlny pandémie, až následne prehodnotí, aká je úroveň imunity občanov a či je nutné zaviesť povinné očkovanie, ako aj v akej forme.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.