HEGER ODCESTOVAL DO SLOVINSKA

Premiér Eduard Heger odcestoval na stretnutie premiérov krajín Vyšehradskej štvorky a Slovinska. Hlavnými témami stretnutia budú aktuálne európske témy a epidemiologická situácia.

Foto SITA/BRAnislav bibel
Dátum 09.07.2021

Premiér SR Eduard Heger (OĽANO) odcestoval v piatok do Ľubľany, kde sa stretne s premiérmi krajín Vyšehradskej štvorky (V4) a Slovinska. Hlavnou témou stretnutia premiérov Česka, Maďarska, Poľska, Slovenska a Slovinska budú aktuálne európske témy, epidemiologická situácia, ale aj priority predsedníctva Slovinska v Rade EÚ. TASR o tom informoval tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR.

Samit sa v Ľubľane uskutočňuje pri príležitosti predsedníctva Slovinska v Rade EÚ. Slovinsko rotujúce polročné predsedníctvo v Rade EÚ prevzalo od 1. júla od Portugalska.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.