HERCI KOLÍKOVEJ: PÔSOBÍTE AKO STRAŠIDLO, MALI BY STE SPRAVIŤ NIEČO S VLASMI

VIDEO: Herci Dano Heriban a Michal Kubovčík si radi vystrelia z kohokoľvek. Tentokrát si zobrali na paškál ministersku spravodlivosti Máriu Kolíkovú a nemilosrdne si ju podali. 

Foto TASR
Dátum 18.01.2021

RTVS už niekoľko mesiacov vysiela seriál Pumpa, ktorý si získal za krátky čas pomerne mnoho stabilných divákov. Hlavnými účinkujúcimi sú Dano Heriban a Michal Kubovčík, ktorí si radi vystrelia a strápnia kohokoľvek. V satirickom seriáli sa najnovšie objavila aj ministerka spravodlivosti Mária Kolíková, ktorú si dvojica hercov nemilosrdne podala. 

„Viete, však vy pôsobíte na tých tlačkovách ako strašidlo. Vy vyprávate ako telegraf, trošičku sa usmejte. Však tam stojíte ako nejaký partizán v zákope,” začal rozhovor s ministerkou Dano Heriban. 


„Partizán… To bol môj dedo, tak možno po ňom to mám,” odpovedala mu Kolíková. Kubovčík však pokračoval a spýtal sa, či ju dedo aj po zákopoch vodil.  „To som už nestihla. Či vyzerám až taká stará?” reagovala ministerka, ktorá schytala ďalšiu kritiku za svoj zovňajšok. 

„Ale nie, zoberte si príklad z tej Sakovej. Tá ako tými mihalnicami zametá! Len vy niečo s tými vlasmi spravte…” zhodnotil ju Heriban. „Už som spravila,” odpovedala Kolíková. Herci debatu ukončili tým, že jej výzor je vhodný akurát tak do rozhlasu a nie na kameru. „No do rozhlasu dobré, ale aby to aj na kamere vyzeralo,” poznamenal Kubovčík a Heriban to zaklincoval: „Vyzeráte ako nejaká teta a vy ste predsa mladá baba...”
 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.