HOMOFÓB ROKA - HARABIN

Je obrovský rozdiel medzi rešpektovaním inakosti a vnucovaním LGBT agendy

Foto Pavel Neubauer/TASR
Dátum 10.07.2019

Tieto dni sa nesú v skutku absurdnom duchu. Denník SME priniesol niekoľko článkov, v ktorých obhajoval pedofíliu a dostal som cenu Homofób roka 2018. Poďme ale pekne poporiadku.

Dnes pedofília a čo bude zajtra?

V minulosti som upozorňoval na to, že ultraliberáli sa nezastavia pri presadzovaní LGBT agendy, ale že budú pokračovať v normalizácií takých zvráteností, ako je napríklad pedofília dokonca aj zakladaním pedofilných politických strán po vzore Belgicka. Moja predpoveď sa článkami denníka SME napĺňa a dnes sa pýtam, čo bude nasledovať? Akceptácia kanibalizmu, ľudožrútstvo?  Tieto trendy sú absolútne neprijateľné a musíme urobiť všetko čo je v našich silách, aby sme takéto zvrátenosti zastavili.

Vytrhnuté z kontextu

Z médií som sa dozvedel, že som sa stal víťazom ceny Homofób roka, ktorú udeľuje politická mimovládka Inštitút ľudských práv - Human Rights Institute, a to za nasledovný výrok: 

Nie je možné, aby na základných školách učili naše deti dvaja homosexuáli, čo je v rozpore s ústavou. Výrok je samozrejme vytrhnutý z kontextu tak, aby vyhovoval slniečkárom. Povedzme si teda, v akej súvislosti daný výrok zaznel. 

Mojim cieľom bolo upriamiť pozornosť na fakt, že počas experimentálneho školského predmetu - Životológia - napríklad na ZŠ v Pezinku, prednášali žiakom o svojom živote dvaja partneri, homosexuáli, o čom obsiahlejšie píšem aj vo svojej knihe Srdcom a svedomím, čo tvrdím, a bez najmenších pochybnosti sa nemýlim, je v rozpore s Ústavou SR. Tak za tento pravdivý výrok ma ocenili ako homofóba roka.

Hovoriť pravdu

Nuž, ak je to teda tak a homofóbom roka má byť človek, ktorý len hovorí vždy pravdu, drží sa zákona, pokúša sa o spravodlivosť, chráni tradičnú rodinu a našu národnú identitu, tak budiš. V takom prípade prehlasujem, že cenu prevezmem rád a s hrdosťou ako vyznamenanie aj za účasti celej mojej rodiny, pretože chcem ukázať manželke, rodinným príslušníkom, deťom a vnukom, že som príkladne chránil našu podstatu, kultúru, zvyky a tradície.

Odovzdanie ceny aktivistami navrhujem realizovať v liečebnom dome Rubín v Dudinciach, kde som na pooperačnej rehabilitácii v prítomnosti kúpeľných hostí, ktorí určite privítajú možnosť oceniť aktivistov búrlivým potleskom. 

Rešpektovanie inakosti

Zrejme sorosaktivistom nebude vadiť, keď natočím o ich akcii a preberaní ceny video.

Na záver by som chcel dodať, že aj medzi mojimi priateľmi sa nachádzajú ľudia s homosexuálnou orientáciou a naše vzťahy môžem skutočne nazvať priateľskými. Nemám s nimi žiadny problém a oni nemajú žiadny problém so mnou. Chápu totiž, že je obrovský rozdiel medzi rešpektovaním inakosti a vnucovaním LGBT agendy.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.