HOVORKYŇA MINISTRA OBRANY JAROSLAVA NAĎA ZARÁBA 3000€ MESAČNE

Juraj Draxler: Toľko v štátnej správe nezarábajú ani skúsení generálni riaditelia, ani s osobnými príplatkami a odmenami. 

Foto TASR
Dátum 22.10.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Juraj Draxler 22. októbra 2020.

Tak som si práve prečítal, že hovorkyňa ministra obrany Naďa má plat 3000 eur mesačne!!!! A to je ešte bez odmien. Pre predstavu, toľko skoro nikde v štátnej správe nezarábajú ani skúsení generálni riaditelia, ani s osobnými príplatkami.

Navyše má za necelých dvesto eur mesačne k dispozícii "služobný byt" s plochou takmer 150 metrov štvorcových. Jej kvalifikácia? Robila mažoretku a moderovala spoločenské akcie.
Mimochodom, je to len o trochu menej, ako som napríklad zarábal ja ako minister vlády Slovenskej republiky. Ale ja som nemal nárok na žiadne mimoriadne odmeny. Ale zase nemám tú správnu kvalifikáciu (mažoretka).

Neuveriteľné, čo títo "obyčajní ľudia" nastvárajú.
 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.