HRIVNÁK ODSTUPUJE Z KANDIDATÚRY NA GENERÁLNEHO PROKURÁTORA

Hrivnák portálu povedal, že týmto krokom chce „vytvoriť priestor pre ľahšie rozhodovanie,“ keďže koalícia sa stále nedohodla na voľbe.

Foto TASR
Dátum 03.12.2020

BRATISLAVA 3. decembra (SITA/extraplus.sk) - Ján Hrivnák odstupuje z kandidatúry na generálneho prokurátora. Informuje o tom portál Aktuality.sk. Hrivnák portálu povedal, že týmto krokom chce „vytvoriť priestor pre ľahšie rozhodovanie,“ keďže koalícia sa stále nedohodla na voľbe.

„Nechcem, aby sa opakoval rok 2010,“ zdôraznil Hrivnák. Apeluje tiež na to, že Slovenská republika a prokuratúra potrebujú očistu hneď teraz. „Mafia už pridlho určovala pravidlá. Je nevyhnutné urýchlene zvoliť nového generálneho prokurátora. Už včera bolo neskoro," doplnil.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.