HRNIEC PREKYPÍ

Desať paradoxov posledných dní

Foto JANA BIROŠOVÁ
Dátum 07.09.2019

1. 

NAKA ide vyšetrovať Roberta Fica za politický názor, ale keď SME propaguje pedofíliu a Truban predáva 5 gramov bieleho, tak sa naši drahí ochrancovia zákona škrabú za hlavou a pojedajú šišky. Gratulujem!

2

Opozícia tu roky omieľa ako Fico ovláda políciu - mňa by len zaujímalo, ako si títo liberálni géniovia vysvetľujú, že NAKA ide Fica vyšetrovať za politický názor... To im akože Fico sám prikázal, či ako, Igorko? 

3. 

Matovič a Sulík chcú odvolávať Pellegriniho kvôli Kočnerovi, ktorého Pellegrini v živote nestretol, no Matovič s ním strávil šesť hodín na rande a Sulík s ním dohadoval voľbu generálneho prokurátora. Prosím, chlapci, nechcete radšej odvolať sami seba? 

4.

Opozícia zvolá schôdzu na odvolanie vlády a nedokáže si ani zozbierať dostatočné počty, aby spustila odvolávanie - a Matovič je taký kus idiota, že z trucu nezavolá ani len Remišovú a odpáli si tým vlastnú schôdzu. Vďaka Bohu za Igora, ten keby neexistoval, museli by sme ho vymyslieť. 

5.

Kým na Slovensku prebiehajú vážne politické spory, Beblavý s Trubanom sa zabávajú v autíčku a točia stupidné videjká. Lebo všetky problémy Slovenska vyrieši dobrý marketing, že chlapci? 

6.

Ja len, že dobre platení poradcovia z amerických PR agentúr by si nabudúce mohli ustrážiť, nech Truban nesedí za volantom - deväť z desiatich odborníkov na drogy varuje, že flashback z užívania LSD môže spôsobiť vážnu dopravnú nehodu. 

7.

Televízia Markíza robí v nedeľu reláciu s Čaputovou a do debaty zavolali aj zástupcu Smeru. Hovorca Smeru Kovačičovi ponúkol Ľuboša Blahu. Odvtedy sa mu už Kovačič neozval. Relácia bude bez Smeru. Úlohou liberálnych médií predsa nie je ponúknuť diskusiu, ale chrániť rozprávkovú vílu pred zlým Blahom. No chápete - demokracia podľa Markízy. Iné názory sa netolerujú.

8. 

Dievčatko z Prezidentského paláca sa bojí, že by jej niekto povedal pravdu do očí. A tak dievčatko udržiavame v bublinke, aby sa nám náhodou nerozplakalo, keby jej zlý extrémista Blaha povedal, čo si o nej Slovensko naozaj myslí. Miško, pohladkaj pekne Zuzanku ako naposledy Braňko v Rádiu Express a hlavne k nej nepúšťajte žiadnu kritiku - ešte by sa náhodou kvetinka rozľútostila. Fňuk.

9.

Kiska sa rozhodol, že už nechce mať v prieskumoch 5 percent. A tak mu v AKO namerali číslo, aké si Žalude želali. Blahoželáme. Záhadou ostáva, prečo si Kiska vypýtal práve 8,8? Pozor, aby ho za tú symboliku nenavštívila NAKA.

10. 

Remišová sa objavila na billboarde, ktorý hlása: "Vezmeme podvodníkom nelegálny majetok." To je ale opovážlivosť. Baba je v strane dva týždne aj s cestou a už sa vyhráža vlastnému šéfovi. Správne, Veronika, zober Kiskovi pozemky, čo nakradol! A vezmi mi aj to, čo zarobil na daňových podvodoch! Ideš! Držíme ti palce!

SMIECH CEZ SLZY

A tak si my tu na Slovensku žijeme. 

Lídra najsilnejšej strany stíha NAKA za to, že hovorí to, čo si myslia ľudia. 

Do diskusie s Čaputovou sa nedostanete, lebo jej veličenstvo sa bojká. 

Líder opozície Truban svoju politickú kariéru zjavne postavil na tom, že si ho detičky popletú so závodným autíčkom MacQueenom a tak v poslednom čase prestal fetovať a natáča videjká v autách.

A liberálne médiá medzitým ďalej šíria nenávisť a rozoštvávajú Slovensko. 

Toto neskončí dobre. V ľuďoch to vrie. 

Ešte sa zasmejú. Ale už pri tom škrípu zubami. 

Pozor na to, liberáli. 

Hrniec prekypí.

Príspevok uverejnil poslanec Ľuboš Blaha 6. septembra na svojom facebookovom profile.