HUDOBNÍK GREXA: OBMEDZOVAŤ NEOČKOVANÝCH A NÚTIŤ ICH OČKOVAŤ SA JE BOHAPUSTÉ SVINSTVO

Bratislavský župan Juraj Droba sa na Facebooku stretol s vlnou kritiky svojho príspevku, v ktorom sa chváli, koľko výhod pre zaočkovaných vybojoval. 

Foto Facebook Mariána Grexu
Dátum 13.01.2022

Bratislavský župan Juraj Droba uverejnil na Facebooku 12. januára 2022 príspevok, v ktorm sa chváli, koľko výhod vybojoval pre zaočkovaných. 

Celý status znie: 

NOVÉ PRAVIDLÁ: ČO PRESADILA SaS
Spoločne sme volali po výhodách pre očkovaných. S odborníkmi o nich vyjednávali aj kolegovia zo strany Sloboda a Solidarita. Podarilo sa, očkovaní a prekonaní budú mať voľnejší režim a otvára sa šport, školy a kultúra. Toto sú nové pandemické pravidlá:
Voľnejší režim pre očkovaných
Deti môžu trénovať a taktiež sa na ne vzťahujú voľnejšie pravidlá
Otvorenie krúžkov
Deti do 12 rokov fungujú bez testu
Deti do 18 rokov len so samotestom
Otvorenie športu pre súťaže aj divákov
Otvorenie kultúry
Zrušenie zákazu zhromažďovať sa

Dalo sa očakávať, že jeho príspevok sa stretne s vlnou nevôle. Jedným z kritizujúcich bol aj hudobník a bratislavský mestský poslanec Marián Grexa, ktorý Drobovi adresoval slová: "Ja som už tri krát očkovaný, ale napriek tomu si myslím, že obmedzovať neočkovaných a tým ich nútiť očkovať sa, je obyčajné bohapusté svinstvo."

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.