HYGIENICI ZATVÁRAJÚ ZMRZLINÁRNE V PRIEVIDZI

Majitelia zmrzlinárni v Prievidzi, Novákoch, Nitrianskom Rudne a Nitrianskom Pravne majú koronavírus. Hygienici sa obávajú najhoršieho.

Foto Archív
Dátum 03.07.2020

BRATISLAVA3. júla (TASR/extraplus.sk) – Počas štvrtka (2. 7.) pribudlo na Slovensku 20 prípadov nákazy novým koronavírusom. Celkovo tak Slovensko má 1720 prípadov. Informuje o tom Národné centrum zdravotníckych informácií na stránke covid-19.nczisk.sk.  Najviac prípadov pribudlo v Prievidzi.   

Doposiaľ sa vykonalo celkovo 215.322 testov, počas štvrtka sa ich spravilo 1801. Celkovo sa z ochorenia COVID-19 vyliečilo 1466 ľudí, za štvrtok nepribudli vyliečení pacienti.Hospitalizovaných je deväť osôb, z toho v piatich prípadoch ide o ľudí s potvrdeným ochorením COVID-19. Na jednotkách intenzívnej starostlivosti sú dvaja a na pľúcnej ventilácii jeden pacient. Na Slovensku počas štvrtka nepribudlo úmrtie pacienta s pozitívnym testom na nový koronavírus. Celkový počet úmrtí je 28.

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Pavol Čertík 2. júla 2020.

Hygienici zatvorili zmrzlinárne v Prievidzi, Novákoch, Nitrianskom Rudne a Nitrianskom Pravne. Dôvodom je, že ich majitelia majú koronavírus. To však nie je všetko. Pozitívni sú aj dvaja zamestnanci. Hygienici predpokladajú, že počet infikovaných ľudí bude rásť. Už teraz ich je v tomto ohnisku desať. Nie je pritom jediné.

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne