IDÚ NÁM UKRADNÚŤ SLOVENSKO

Ľuboš Blaha: majú prachy, majú médiá, majú mimovládky a majú za sebou západné mocnosti. A majú Zuzanu. 

Foto TASR/Pavel Neubauer, Michal Svítok
Dátum 26.03.2019

Poslanca NR SR za stranu Smer-SD čakalo po niekoľko dňovom návrate domov z rodinného výletu nepríjemné prekvapenie. Na bytovej schránke ho privítal nápis – POZOR BESNÝ PES!!! A to nebolo všetko nejaký Blahov odporca pred dverami do bytu zanechal aj iný „pozdrav“ v podobe ľudských exkrementov.

Bejzbolkou na Blahu?

„Domov prichádzate s výborným pocitom, decká vysmiate, cupitajú pred vami dôjdete ku svojim vchodovým dverám a tam vás čaká označenie vašej osoby. V prvom momente si poviete nejaký idiot si dal tú námahu, aby prešiel cez kamerou strážený vchod, vyliezol na vaše poschodie, vystrihol a vytlačil papierik so stupídnym politickým hejtom a zavesil ho na vašu menovku k dverám. Poviete si, zase nejaký pubertiak, no bože. S úškrnom strhnete papierik a vyberáte kľúče. Lenže potom sa pozriete na svoju manželku. A tá to vôbec neberie s humorom. Máme deti a nejaký úchyl má potrebu sa takto "vykadiť" pri našich dverách. Vie, kde bývame. A je to zjavný magor. Začnete si klásť otázky: Čo keď sa vráti? Čo urobí nabudúce? Zoberie bejzbolku a počká si na nás? Alebo bude strašiť naše deti? Moju ženu?“ skonšatoval Blaha vo svojom Facebookovom statuse.

Politický hejt

Vojdete do bytu a behá vám po rozume, ako ste cestou domov z Bardejova v aute upokojovali ženu, že sa nemusí ničoho báť. Pretože už viackrát sa vám vyhrážali a jej to nie je jedno. Už má toho hejtu plné zuby: "Videl si, čo napísal ten mladý gymnazista, čo fandí Čaputovej? Že chce strieľať ľudí. Takto isto sa vyhrážali aj ti mladí strelci na amerických školách. Každý len mávol rukou a potom došli a postrieľali desiatky detí. A čo myslíš, koho by ako prvého išiel strieľať takýto mladík?" Smejete sa, zľahčujete, veselo žmurkáte, chlácholíte. A potom dorazíte domov a čaká vás toto. A vy len dúfate, že fakt len nejaký pubertiak neodhadol, že čo môže byť pre jedného sranda, pre rodinu s deťmi môže byť veľmi nepríjemný večer.

Reklamný gýč

Ak zvážite, že niekto zainvestoval do svojej prezidentky milión eur a najal si na kampaň chlapa, čo vraj plánoval atentát na čiernohorského predsedu vlády - a že tento niekto jednoducho nedopustí, aby mu nejaký Blaha kazil jeho investíciu... Nuž, úvaha, že sa len nudil nejaký pubertiak vám príde ako tá najpríjemnejšia alternatíva.

Prepáčte, ale ja Čaputovú nepovažujem za dobro. Ani tých, čo ju volia. Celý ten reklamný gýč okolo nej je mi ukradnutý. Toto dobrí ľudia jednoducho nerobia.

Ona nie je Johanka z Arku, čo vedie slušných Slovákov. Ona je marketingový produkt, čo vedie rozbesnený dav plný nenávisti a zloby.“ Uzavrel svoje stanovisko Blaha na Facebooku.

Pohľadnica s Pinochetom

Pozdrav pred domom nebolo všetko a Blahu ráno v úrade čakala pohľadnica od anonymného neoliberála, v ktorej obdivne píše o čilskom generálovi Pinochetovi. O masovom vrahovi.

„Áno, vždy som vravel, že liberáli a fašisti sú dve strany jednej mince - a tuto pánko to veselo potvrdzuje. Tá úprimnosť je vlastne oslobodzujúca. Ja len pripomeniem, že Pinochet v Čile s pomocou CIA zvrhol demokratickú vládu, zaviedol krutý fašistický režim a prijal viacero neoliberálnych reforiem, ktorými sa dlhodobo inšpiruje aj slovenská liberálna pravica. 

Pinochet nechal povraždiť tisíce ľudí. Len pripomeniem osud slávneho ľavicového hudobníka Victora Jaru, ktorého kruto mučili, odrezali mu prsty na rukách a bez nich nútili hrať na gitaru a potom surovo zavraždili, spolu s tisíckami ďalších ľavičiarov. Ja len, že toto je idol slovenských liberálov - Pinochet. 

Matka Zuzana

Ale toto je podstata všetkého, čo sa tu deje, priatelia. Niekto tu zainvestoval milión eur do natupírovanej blondíny, ktorá sa bude usmievať, ucuľovať a s cukríčkovým hláskom vypľúvať najprázdnejšie frázy na svete. Len preto, aby z nej urobili prezidentku. Milión eur! Haló! Z pochybnej advokátky z Pezinka urobili dobre že nie Matku Terezu. Či Matku Zuzanu. V skutočnosti len potrebujú získať moc na to, aby presadzovali presne to isté, čo Pinochet. Liberálne reformy, americké záujmy a podporu svojho biznisu. 

Miliónová kampaň

Ruku na srdce - prečo by niekto platil miliónovú kampaň, ak by z toho nič nemal? Je zjavné, že Čaputová je len "biely kôň" finančných skupín. Biely kôň ťažkých neoliberálov. Tých, čo obdivujú zverského generála z Čile. Mentálny svet liberálov plne vystihuje Pinochet. Nenávidieť demokraciu, prenasledovať ideových oponentov, likvidovať odpor. 

Čaputová je len Pinochet v sukni. Tak ako bol generál Pinochet nástrojom CIA na ovládnutie krajiny, tak je aj Čaputová nástrojom pre ľudí v pozadí, aby ovládli krajinu. Stoja za ňou americké mimovládky, ktoré ju roky živia. Stojí za ňou izraelský marketér s pochybnou povesťou. Stoja za ňou slovenské finančné skupiny ako Eset či Penta, ktoré využívajú svoje mediálne impérium na bombastickú mediálnu kampaň v prospech Zuzany Č. A stoja za ňou západné ambasády, ktoré potrebujú svoju prezidentku. Bude im slúžiť - všetkým. Vrazili do nej kopec prachov. Svoju investíciu si nenechajú prekaziť. 

Bábka v rukách mocných

A verte, že ak to nepôjde podobrotky, pôjde do pozlotky. Ak by nepomohli Čaputovej gýčové úsmevy, nastúpila by hrubá sila. Oni jednoducho chcú prevziať moc za každú cenu. Potvrdil to už Kiska na Pohode. Sú v tom ťažké prachy a cieľovka je jasná: mladí naivní pubertiaci bez skúseností, ktorých oblbnete brutal-drahou žiarivou reklamou a nekonečne prázdnymi frázami. Majú prachy, majú médiá, majú mimovládky a majú za sebou západné mocnosti. A majú Zuzanu. Idú nám ukradnúť Slovensko.