IGOR, TAKTO SA VYJADRUJE PREMIÉR?

Matovič sa opäť raz predviedol na svojom Facebooku, keď si začal uťahovať z postavy hlavného hygienika Mikasa.

Foto TASR/Jakub Kotian
Dátum 25.05.2020

Igor Matovič venoval okrem samotných statusov pre "svalovcov" aj množsto komentárov, ktorými sa snažil obohatiť nielen diskutujúcich. Vybral si napríklad komentár fanúšičky Ingrid, ktorá napísala, že návšteva posilňovne je zdraviu prospešná a neodpusila si poznámku, že aj pán hlavný hygienik Mikas by mal rovnako začať s fyzickým pohybom.

V zápätí sa pridal aj Igor, ktorý v reakcii na komentár skonštatoval, že pán Mikas by potreboval dve voľné vstupenky do fitnesscentra. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.