ILUZIONISTKA ZUZANA

Zuzana Čaputová z posledných prieskumov agentúr pochopila, že na Slovensku už za prezidentku nebude môcť druhý raz úspešne kandidovať. Preto sa rozbehol lobing za jej „umiestnenie“ v kresle šéfa NATO, preto sa snaží budovať si start up v televíznom seriálovom priemysle.

Foto SITA/BRANISLAv bibel
Dátum 16.12.2022

Naši západní susedia v Českej republike spustili prezidentskú kampaň. Jedným z najvážnejších prezidentských kandidátov je podľa všetkého Slovák Andrej Babiš, čo svedčí o nepretrhnuteľnom bratskom pute alebo o bezhraničnej nostalgii zo straty blížneho svojho... Za favorita som logicky tipoval generála Petra Pavla, predpokladajúc (v čase vojny Západu proti Rusku na území Ukrajiny) masívnu podporu amerických zbrojných koncernov i administratívy Bieleho domu, s tichou podporou a súhlasom Deep state. No niektoré médiá, vplyvné agentúry aj záujmové skupiny sa ponáhľali vypustiť do éteru jeho „kádrový hrb“. Vraj bol členom KSČ a ešte k tomu príslušník vojenskej kontrarozviedky. Je jasné, že bude veselo, preveselo!

Politický provokatér

Ani neviem prečo, no pri tejto téme som si spomenul na septembrové vysielanie Českého rozhlasu v roku 2015 o troch prezlečených kominároch. Z Pražského hradu zvesili prezidentskú štandardu a namiesto nej vyvesili obrovské červené trenírky. Recesistická skupina Ztohoven tak protestovala proti Milošovi Zemanovi. Mladším čitateľom pripomeniem, že skupina Ztohoven na seba upozornila už v roku 2003, keď zakryla časť neónového srdca nad Pražským hradom, a ešte aj v roku 2007, keď prenikla do vysielania Českej televízie a odvysielala zábery fiktívneho atómového výbuchu v Podkrkonoší.

Pomyselné červené trenírky nad Pavlovu sivú hrivu vyvesil rocker – hudobník, námezdný a príležitostný politický provokatér Michael Kocáb. Cíti sa byť silný, veď o ňom premietajú dokumentárny film Slobodní z produkcie RTVS. A v ňom dokonca hrá nová hviezdička s tučným šoubiznisovým portfóliom: Popoluška z pezinskej skládky, manekýna z Grasalkovičovho paláca, vášnivá zberateľka (známok, odznakov, medailí a bezcenných cien), najrýchlejšia parafovačka medzinárodných zmlúv a kúzelníčka s trikmi, hodnými legendárneho Jaspera Maskelyna. Bol známy ako „čarodejník vojny“, keďže v El Alamein pripravil pre nemeckých fašistov veľký podvod. Pomocou kartónových nádrží vytvoril ilúziu falošnej armády, falošných vlakových koľají, kasární, vodných nádrží...

Zdanie demokracie

Naša iluzionistka Zuzana dokázala pred publikom vytvoriť zdanie demokracie, pričom za chrbtom odčarovala nenávratne pol milióna podpisov. Z posledných prieskumov agentúr pochopila, že na Slovensku už za prezidentku nebude môcť druhý raz úspešne kandidovať. Preto sa rozbehol lobing za jej „umiestnenie“ v kresle šéfa NATO, preto sa snaží budovať si start up v televíznom seriálovom priemysle. A ak v Česku vyhrá na budúci rok Andrej Babiš, sklamané osadenstvo pražskej aj bratislavskej kaviarne sa isto dohodne na veľkej rošáde... Výmene Slováka prezidenta za slovenskú prezidentku by v tomto prípade isto zatlieskala väčšina na oboch brehoch hraničnej rieky Moravy. No ešte predtým treba v Slovenskej republike vyhlásiť konkurz na recesistov, ktorí dokážu vyliezť na strechu Grasalkovičovho paláca.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.