INTELIGENTNÁ NÁHRADA MERANIA TEPLOTY A OTVÁRANIA DVERÍ

Pre majiteľov rôznych inštitúcií SRT-01 môže znamenať ušetrenie nákladov obsluhu, zvýšenie presnosti merania, zaručenie korektnosti a v neposlednom rada k ochrane personálu i návštevníkov. SRT-01 zmeria teplotu, rozpozná tvár, zmeria teplotu, zapíše príchod i odchod z priestoru. 

Foto STOPKA.TECH
Dátum 12.02.2021

V dnešnej COVID dobe prichádza na trh ideálny pomocník pre každú väčšiu inštitúciu. Všade tam kde potrebujete kontrolovať teplotu, už nemusí nikto stáť pri vchode s teplomerom a stresovať prichádzajúceho, ale ani pracovníka, ktorý pri vstupe do dverí meria teplotu. Pre majiteľov rôznych inštitúcií to môže znamenať ušetrenie nákladov obsluhu, zvýšenie presnosti merania, zaručenie korektnosti a v neposlednom rada k ochrane personálu i návštevníkov.

Výhodou je, že SYSTEM SRT-01 pracuje v dvoch režimoch: Kontroluje teplotu každej vstupujúcej osoby a zároveň skontroluje čí prichádzajúca osoba má rúško. Ak má osoba štandardnú teplotu a správne nasadené rúško, systém vpustí osobu do priestoru (otvoria sa dvere, turniket...) SRT-01  je vhodný do administratívnych budov, úradov, nákupných stredísk, obchodov a spoločných priestorov. Všade tam kde je voľný prístup.

V druhom režime SRT-01 skontroluje identitu (rozpoznanie tváre) prichádzajúcej osoby, zapíše jej príchod, zmeria teplotu, skontroluje rúško a následne, ak osoba spĺňa všetky podmienky vpustí ju do priestoru. SRT-01 sa stáva nenahraditeľným pomocníkom a je vhodným pre každého kto chce mať pod kontrolou spoločnosť, zamestnancov, uzatvorené nemocničné priestory, policajné priestory, štátne úrady, armádne priestory, ale aj malé súkromné firmy. SRT-01 vám umožní vybrať si režim, ktorý vám vyhovuje a získate inteligentné riešenie pod jednou strechou. 

AKO TO FUNGUJE?

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.