JÁN SEMAŇÁK: CHCEM ZOSTAŤ ČLOVEKOM, A VY?

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Ján Semaňák, riaditeľ vydavateľstva TORDEN: Zvykli sme si, že politici nedodržia predvolebné sľuby, že médiá patriace nadnárodnému kapitálu neustále klamú a zavádzajú, že školy neučia, že nemocnice neliečia a všetky zložky štátnej moci pracujú proti občanovi. Ktosi múdry povedal, že ľudia si zvyknú aj na peklo.

Foto EXTRA PLUS
Dátum 12.12.2021

To, čo žijeme, značne likviduje životy ľudí a ekonomiku štátov, no najmä strednú triedu. Prečo?

Je všeobecne známe, že v trhovom kapitalistickom systéme je malý a stredný biznis chrbtovou kosťou ekonomiky a spoločnosti a je hlavným predstaviteľom strednej triedy. Je finančne dostatočne nezávislý od štátu a disponuje akým-takým majetkom. Predstaviteľov strednej triedy je však po celom svete veľa a pre globalistov predstavujú hlavnú hrozbu, keďže kapitalizmus zdochol, netreba už ani strednú triedu. Na druhej strane, na uvedenie nového svetového systému NWO bude treba zdroje – znova ich ukradnú strednej triede, tak ako keď inštalovali kapitalizmus v štádiu jeho zrodenia. Je potrebné ešte nejako zvlášť zdôrazňovať, na čo slúžia a komu sú potrebné lockdowny? Klaus Schwab to povedal jasne: „Bohatí budú bohatší a chudobní chudobnejší.“ Zabudol som však na multiplikačný efekt, čo znamená, že všetko so všetkým súvisí. Tým, že budú likvidovať strednú triedu, ľudia budú žiť v čoraz väčšom strachu o svoju existenciu a ten bude zvyšovať úmrtnosť na koronavírus. Niekde som čítal tento príbeh. Ktosi povedal – Mor, ty si najsilnejší na svete, zabil si sto miliónov ľudí, a Mor odpovedá – nie je to celkom pravda, ja mám na svedomí iba polovicu, tú druhú zabil strach. Alebo ako to povedal Osho: „Na svete neexistuje žiadny vírus, ktorý by bol nebezpečnejší ako strach.“

KOMPLETNÝ ROZHOVOR S JÁNOM SEMAŇÁKOM NÁJDETE TU: SEMAŇÁK: PÝTAM SA ZLOČINCOV V NAŠEJ VLÁDE A PREZIDENTSKOM PALÁCI, ZA AKÚ CENU ZAPREDALI VLASTNÝ NÁROD?

Ako je možné, že sa toľké masy prispôsobujú minorite, masy podľahli a hrajú hru?

Zvykli sme si. Zvykli sme si, že politici nedodržia predvolebné sľuby, že médiá patriace nadnárodnému kapitálu neustále klamú a zavádzajú, že školy neučia, že nemocnice neliečia a všetky zložky štátnej moci pracujú proti občanovi. Ktosi múdry povedal, že ľudia si zvyknú aj na peklo. Systém sa skutočne rúca a neľudia, ktorí to riadia, chcú, aby všetko zostalo po starom, aby mohli naďalej hrabať a hrabať k sebe, len v novom systéme. Sme teda v ranom štádiu medicínsko-fašistického systému, ktorý bude riadený a zabezpečený za pomoci IT sektora a umelej inteligencie. Mobil a sociálne siete ľudí natoľko strážia, že vedia o nás všetko. Preto myslieť si, že vakcína má slúžiť na monitorovanie osôb, je hlúposť, to, na čo má v skutočnosti vakcína slúžiť, sa ukáže neskôr.

Ján Semaňák sa narodil 25. mája 1964 v Kežmarku. Študoval na Strojníckej fakulte TU Košice, diplom MBA získal na CU v Bratislave, no najviac si cení otcovu školu zdravého rozumu. Je najstarší z deviatich súrodencov. Je dobrosrdečný optimista, perfekcionista a vytrvalý cholerik. Hovorí, že je ako orol, ktorý rád lieta sám, je mu sympatický vlk na súši a delfín vo vode. Má rád svoju prácu, rodinu, prírodu a knihy, tie doslova miluje. Ľudia o ňom hovoria ako o vizionárovi a inovátorovi, večne hľadajúcom nové méty. V roku 2002 spolu s manželkou Máriou založili úspešnú rodinnú firmu KARLOFF. Od roku 2017 je riaditeľom vydavateľstva krásnych kníh TORDEN, ktoré sa sústreďuje na publikácie s iným uhlom pohľadu, nech ľudia poznajú pravdu, pretože tá ľudí oslobodzuje. Stretnutie s ním je mimoriadne poučné, disponuje obrovským prehľadom, vedomosťami i múdrosťou. Pôsobí tajomne, pretože dobrého poslucháča dokáže cez diskusiu preniesť do úplne iného sveta. 

ČÍTAJTE TIEŽ: SVET RIADIA CHORÍ NEĽUDIA

Znamená to, že sa elitám podarí ovládnuť svet?

V roku 2018 chceli pripraviť o pozíciu hlavy Číny Si Ťin-pchinga, nepodarilo sa im to a Si Ťin-pching môže dokonca doživotne zostať vo funkcii, pretože Celočínske zhromaždenie ľudových zástupcov zmenilo ústavu. Vyhral nad komsomoľskou vetvou, ktorá bola proliberálna a prepojená na americký deep state, čiže ultraliberálov. Tí sa mu „odmenili“ tak, že vo Wu-chane, ktorý je pod kontrolou komsomoľcov, vypustili do sveta koronavírus, vyvinutý v tajných amerických laboratóriách v Číne a za peniaze amerických daňových poplatníkov pod záštitou Dr. Fauciho. Dáva to logiku. V Amerike je vývoj a výroba chemicko-biologických zbraní zákonom zakázaná. Koronavírus však Ameriku neobišiel, môžeme povedať, že karma je zdarma a možno práve taký bol plán. Najdôležitejšie je, že Si Ťin-pching verejne vyhlásil, že Čina sa nezapojí do projektu ultraglobalistov, známeho ako NWO. Na margo veci boli v Číne v tomto roku ukončené súdne procesy (trvali osem rokov), súvisiace s divokou privatizáciou z 90. rokov. Desaťtisíce ľudí boli súdené, štyritisíc ľudí bolo bytostných privatizérov, z toho tisíc bolo zahraničných. Zvyšok boli tí, ktorí sa buď priamo podieľali na procesoch privatizácie, alebo „len“ prižmúrili oči, a tým nezabránili tomu procesu. Súd dal privatizérom na výber: buď pôjdu všetci k stene aj s rodinami a popravia ich, alebo pôjde do väzenia len privatizér a rodina prežije, ale všetok nakradnutý majetok im zoberú. Väčšina z nich si vybrala druhú možnosť. Na základe týchto súdnych procesov sa vrátilo v Číne 122 triliónov jüanov pod kontrolu štátu a 50 triliónov jüanov získali v hotovosti z bánk. Si Ťin-pching povedal, že týmto bola nastolená spravodlivosť a to, čo bolo národné, sa vrátilo národu. Pointa je, že toto sa deje už aj v Rusku a udeje sa to aj na Slovensku. V januári tohto roku, na pozvanie Klausa Schwaba, vystúpil po 14 rokoch na Medzinárodnom ekonomickom fóre Vladimir V. Putin a okrem iného povedal: „Naše priority sú postavené na človeku, jeho rodine, zamerané na demografický rozvoj a ochranu národa, na zvyšovanie blahobytu ľudí, na ochranu ich zdravia. Pracujeme na tom, aby sme vytvorili podmienky na dôstojnú a efektívnu prácu a úspešné podnikanie, aby sme zabezpečili digitálnu transformáciu ako základ technologického usporiadania budúcnosti celej krajiny, a nie úzkej skupiny firiem. Na tieto úlohy plánujeme sústrediť úsilie štátu, podnikateľov a občianskej spoločnosti…“ Inými slovami povedané: Rusko pôjde svojou cestou a kto chce, môže sa k nemu pridať, alebo zomrieť spolu s „kolektívnym Západom“. Klaus Schwab vyhlásil, že projekt zavedenia medicínsko-fašistického NWO sa podarí len vtedy, ak ľudia nebudú mať alternatívu, to znamená, že s tým budú súhlasiť aj veľmoci ako Čína a Rusko. Obe veľmoci zavedenie NWO odmietli.

Ako dlho to bude trvať a ako sa to nakoniec skončí?

Tento boj bude trvať dovtedy, kým sa proti nemu nepostaví každý zdravo mysliaci človek celou svojou podstatou: Myšlienkami – ja nie som a nebudem súčasťou tejto hry, lebo toto nie je moja hra. Slovami – v komunite sebe podobných spoločne odmietneme byť účastníkmi genocídy ľudí, národov a všetkého ľudstva. Skutkami – nepočúvajte rádiá, nepozerajte televíziu, radšej čítajte aj naše knihy. Zostaňte čestní, buďte odvážni, statoční, buďte dobrí, pripravte sa na krízu, akú svet ešte nezažil, šetrite všetkými zdrojmi, hlavne financiami, urobte si zásoby aspoň na pol roka. Francúzsky historik Fernand Braudel povedal, že raný kapitalizmus bol sociálnym peklom. Ruský národ to peklo zažil až dvakrát. Raz v ranom socializme v dvadsiatych rokoch a druhýkrát v deväťdesiatych rokoch 20. storočia, keď tam ultraglobalisti násilne inštalovali kapitalizmus. Aj nás čaká desivé sociálne peklo, odborníci predpokladajú hladomor biblických rozmerov. Aké silné bude a ako dlho bude trvať toto peklo, závisí len od úrovne nášho odporu. Vyhnúť sa mu nemôžeme a jedinci toto peklo neprežijú. Môžeme ho však ľahšie zvládnuť cez spoluprácu a vzájomnú pomoc v rodinách, komunitách, skupinách priateľov. Majte na pamäti, že nový spravodlivý sociálny systém diktatúry svedomia v primeranej dostatočnosti si musíme zaslúžiť. Ja chcem zostať Človekom, chcem, aby každý môj potomok zostal Človekom! A vy?

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.