KAMENICKÝ: ČAPUTOVÁ SA SNAŽÍ ZMARIŤ REFERENDUM

Podpredseda Smeru-SD Ladislav Kamenický: My sme chceli, aby sa referendum konalo v deň komunálnych volieb, účasť by bola väčšia.

Foto SITA/ALEXANDRA ČUNDERLÍKOVÁ
Dátum 04.11.2022

Opozičná strana Smer-SD považuje aktuálne kroky prezidentky SR Zuzany Čaputovej za zmarenie referenda o predčasných voľbách. „Opäť to považujeme za zmarenie referenda. My sme chceli, aby sa referendum konalo v deň komunálnych volieb, tá účasť by bola väčšia. Vyhlásenie referenda na 21. januára ... dúfam, že nebude meter snehu vonku. Budeme robiť maximálne preto, aby prišlo čo najviac ľudí na referendum. Pani prezidentka robí všetko preto, aby bolo referendum neúspešné,“ povedal v diskusnej relácii TV JOJ Na hrane podpredseda strany Smer-SD Ladislav Kamenický.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.