KAMENICKÝ O ODVOLÁVANÍ KRAJNIAKA: BOLA TO NEHORÁZNA HANBA, TAKMER NIKTO NEPRIŠIEL!

Ladislav Kamenický, podpredseda Smeru-SD: To tu už nikoho nezaujíma ukradnutých 24 miliónov eur, ktoré skončili v schránkových firmách? Tejto vláde sa už naozaj prepečie úplne všetko?

Foto SITA/Alexandra Čunderlíková
Dátum 04.11.2021

Podpredseda Smeru-SD Ladislav Kamenický na svojom Facebooku 3. novembra 2021 uverejnil príspevok:

Hanba na odvolávaní Krajniaka - bol v pléne sám ako kôl v plote! Premiér neprišiel, v pléne ani jeden minister a na balkóne ani jedno médium!

To tu už nikoho nezaujíma ukradnutých 24 miliónov eur, ktoré skončili v schránkových firmách? Tejto vláde sa už naozaj prepečie úplne všetko?

V pléne okrem Sme rodina nie je skoro nikto z koaličných poslancov! Toto je škandál! Na protest odchádzame a ráno pokračujeme!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.