KAMENICKÝ: VLÁDY MATOVIČA, HEGERA A ÓDORA SPÔSOBILI DEFICIT A ZADLŽENIE SLOVENSKA

VIDEO: Deficit Slovenska sa v minulom roku strojnásobil. Podľa ministra financií Ladislava Kamenického za to môžu bývalé vlády Igora Matoviča, Eduara Hegera a Ľudovíta Ódora.

Foto SITA/ÚRAD VLády
Dátum 20.06.2024

Deficit Slovenska sa v minulom roku strojnásobil. Podľa ministra financií Ladislava Kamenického za to môžu bývalé vlády Igora Matoviča, Eduara Hegera a Ľudovíta Ódora. "Keď sme išli ho volieb, hovorili sme, že máme najhoršie verejné financie v rámci EÚ, prepadali sme sa vo všetkých rebríčkoch čo sa týka dokonca aj konkurencieschopnosti sme boli jedni z najhorších v rámci celého sveta," vysvetlil Kamenický. Viac vo videu nižšie:

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.