KEĎ MATOVIČ NIE JE PELLEGRINI

Pellegrini jednoducho len prehovoril k národu, nič nepotreboval zakazovať, ukazovať mocenské gestá, on ľuďom dôveroval, a slovenskí občania mu rešpektovanie jeho osoby dokázali svojou zodpovednosťou a sebadisciplínou. 

Foto TASR/JAROSLAV NOVÁK
Dátum 08.04.2020

Slovensko je vďaka novej vláde paralyzované a doprava v rámci územia republiky kolabuje pri vstupoch medzi okresmi, máme hranice v rámci SR.

Porovnajte dve fotografie prvá je z 22. marca 2020 (vláda Petra Pellegriniho) a druhá z 8. apríla 2020 (vláda Igora Matoviča)

Bratislavské cesty - 22. 3. 2020 - bez zákazu - bývalý predseda vlády Peter Pellegrini jednoducho len prehovoril k národu, nič nepotreboval zakazovať, ukazovať mocenské gestá, on národu dôveroval, a slovenskí občania mu rešpektovanie jeho osoby dokázali svojou zodpovednosťou a sebadisciplínou.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.