KISKA: BYŤ PREZIDENTOM ZNAMENÁ OBETOVAŤ KRAJINE SVOJ ŽIVOT

Andrej Kiska vyzýva Slovákov, aby si zakúpili jeho knihu Prezident - Dvadsať dní na prežitie. Ako bonus, ponúka v predpredaji svoj podpis a jedného šťastlivca vraj vyberie a pozve na obed. 

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 03.09.2021

Bývalý prezident Andrej Kiska uverejnil na svojom Facebooku príspevok, v ktorom informuje, že vydáva knihu s názvom Prezident - Dvadsať dní na prežitie. Knižný triler má opisovať súboj medzi novozvoleným prezidentom a premiérom, ktorý túži ovládnať krajinu.

Kiska v príspevku vyzýva Slovákov, aby si jeho knihu zakúpili a ako bonus k tomu ponúka aj svoj podpis a jedného z kupujúcich vraj pozve na obed.

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Andrej Kiska 3. septembra 2021:

PREZIDENT

Byť prezidentom znamená obetovať svoj život krajine a čeliť tlaku v kritických situáciách. Je to tak v skutočnosti a musí sa s tým vysporiadať aj postava prezidenta v mojej knihe Prezident: dvadsať dní na prežitie. Ak sa chcete dozvedieť, čomu musí čeliť Patrik, ak chce ochrániť svoje súkromie a zároveň zachrániť budúcnosť svojej krajiny, ešte stále máte šancu kúpiť si ju v predpredaji aj s mojím podpisom a s jedným z vás sa stretnem na spoločnom obede.

Popis knihy na webovej stránke Martinus.sk

Kniha Prezident – Dvadsať dní na prežite opisuje strhujúci súboj novozvoleného prezidenta s premiérom, ktorého prezidentské ambície ostali nenaplnené. Politický triler sa odohráva na pozadí vzrastajúceho napätia a vypuknutej vojny medzi Ruskom a Ukrajinou. Vzájomný konflikt medzi premiérom, ktorý túži ovládať krajinu, a prezidentom narastá a vyústi až do tragédie. Autor v knihe využíva svoje osobné skúsenosti a poskytuje prekvapivé detaily z politického, ale aj osobného života hlavy štátu.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.