KLAUS SCHWAB JE V KRITICKOM STAVE

Predseda Svetového ekonomického fóra Klaus Schwab je údajne v kritickom stave v nemocnici. „Nedávno tento architekt nového svetového poriadku, ktorý sa pokúsil zaočkovať a nakŕmiť chrobákmi celé ľudstvo, predtým ako každému implantoval čip do čela, povedal, že plánuje žiť až 120 rokov. Uvidíme, či je pravdivé príslovie Ak chceš rozosmiať Boha – povedz mu o svojich plánoch,“ píše vojenský analytik Jurij Barančík.

Foto SITA/AP
Dátum 15.04.2024

Predseda Svetového ekonomického fóra (WEF) Klaus Schwab je údajne v kritickom stave v nemocnici, píše Armádny magazín. Podrobnosti o jeho hospitalizácii neboli oficiálne zverejnené, čo viedlo k rozsiahlym špekuláciám a obavám. Na Svetovom ekonomickom fóre, ktoré Schwab založil v roku 1971, sa každý rok stretávajú najvplyvnejší svetoví lídri v oblasti obchodu, politiky a akademickej obce.

Po správe o Schwabovej hospitalizácii zaplavili platformy sociálnych médií rozporuplné reakcie verejnosti. Zatiaľ čo niektorí vyjadrili skutočné obavy a želania skorého uzdravenia, iní prejavovali opačné názory, vyvolané jeho vplyvnou úlohou v globálnych záležitostiach.

„Západná tlač píše, že 86-ročný Klaus Schwab bol hospitalizovaný a je v kritickom stave. Nedávno tento architekt nového svetového poriadku, ktorý sa pokúsil zaočkovať a nakŕmiť chrobákmi celé ľudstvo, predtým ako každému implantoval čip do čela, povedal, že plánuje žiť až 120 rokov. Uvidíme, či je pravdivé príslovie Ak chceš rozosmiať Boha – povedz mu o svojich plánoch,“ píše vojenský analytik Jurij Barančík.

„Aby sme tomu rozumeli, Schwab je jedným z predstaviteľov Deep State. Z tých, ktorí vykonávajú funkcie verejnej správy. Ale sú aj takí, ktorí sú v tieni. Vedie nejakú korporáciu, nadnárodnú spoločnosť a všetci si myslia, že je to čestný obchodník. Človek však môže byť z hľadiska rozhodovania oveľa chladnejší. Ale keďže správni chlapci z Deep State potrebujú plniť funkciu globálneho riadenia, potrebujú takých nastrčených ľudí, ako je Schwab. Na čele Davosu je už 50 rokov a človek si môže len predstaviť, akú úroveň kompetencií, znalostí a autority mal. A teraz odchádza,“ dodal.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.