KOLÍKOVÁ BUDE MODEROVAŤ VLASTNÚ RELÁCIU, JEJ PRVÝ HOSŤ BUDE DANIEL LIPŠIC

Ministerska spravodlivosti Mária Kolíková bude moderovať diskusiu (S)právna polhodinka a jej prvými hosťami budú špeciálny prokurátor Daniel Lipšic a predseda Špecializovaného trestného súdu Ján Hrubala. Zaujímavosť je, že táto informácia prišla po tom, ako Kolíková spochybnila objektivitu moderátorky politickej relácie na TA3. 

Foto SITA/Martin Medňanský
Dátum 10.05.2021

Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková bude mať svoju vlastnu reláciu. Diskusiu, ktorú bude moderovať sa bude volať (S)právna polhodinka a jej prvými hosťami budú špeciálny prokurátor Daniel Lipšic a predseda Špecializovaného trestného súdu Ján Hrubala. 

O relácii včera informoval Kolíkovej rezort na svojom Facebooku. Zaujímavosťou zostáva, že táto novinka prišla v rovnaký deň, ako Kolíková spochybnila prácu a objektivitu moderátorky v diskusnej relácií na TA3 V Politike. Zaútočila na bývalú političku, ktorá diskusiu moderuje Zuzanu Marinákovú pre údajný konflikt záujmov.  

,,Váš muž robí poradcu pre HLAS-SD," povedala Kolíková, keď oproti nej sedela bývalá ministerka vnútra a práve politička strany HLAS-SD Denisa Saková. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.