KOLÍKOVÁ: HEGEROVE KVETY NIE SÚ TRVALKY, URČITE NEVYDRŽIA ĎALŠIE TRI ROKY

Predseda vlády Eduard Heger priniesol ministrom na prvé rokovanie kvety, s požiadavkou, aby sa o ne starali počas celého volebného obdobia, teda ďalšie tri roky. Tí, prijali toto pestovanie kvetu ako výzvu.

Foto TASR
Dátum 08.04.2021

Predseda vlády Eduard Heger priniesol ministrom na prvé rokovanie kvety, s požiadavkou, aby sa o ne starali počas celého volebného obdobia, teda ďalšie tri roky. Podľa Jaroslava Naďa, ministerka spravodlivosti Mária Kolíková na toto gesto zareagovala tým, že ide o jednoročné kvety. Napriek tomu zobrali ministri pestovanie kvetu ako výzvu. Heger uviedol, že kvety sú trvalky.

Richard Sulík reagoval na kvety od Hegera, že je to milé gesto. Navyše prejavil záujem o prehodnotenie a zmenu COVID automatu. V jeho záujme by bolo zosúladenie pravidiel pri maximálnom počte ľudí na jednom mieste. Richard Sulík je za čo najskoršie uvoľňovanie opatrení. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.