KOLLÁR: EKONOMICKÍ MIGRANTI NÁS PRIŠLI VYŽIERAŤ, SME BLBÍ, ŽE IM VYDÁVAME POTVRDENIA

Predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár: Už dávno malo byť na hraniciach vojsko a polícia. Bojujú vojaci niekde? Nebojujú. Sedia v kasárniach.

Foto SITA/BRAnislav bibel
Dátum 24.09.2023

Nemci idú prijať mimoriadne vážne rozhodnutie, ktoré bude ovplyvňovať Slovensko. Uviedol to predseda strany Smer-SD Robert Fico v diskusnej relácii televízie TA3 V politike. Ako vysvetlil, z nemeckého prostredia majú informácie, že Nemecko pripravuje v súvislosti s nelegálnou migráciou zavedenie hraničnej kontroly s Českou republikou. „Hovoril o tom príslušný minister, začínajú to hovoriť najvyšší predstavitelia Nemecka, preto očakávame, že Nemecko zavedie hraničné kontroly s Českom, čo znamená, že Česká republika zavedie hraničné kontroly so Slovenskom," uviedol Fico a dodal, že bude tým pádom pre migrantov problém prejsť na druhú stranu.

Podľa predsedu Smeru treba chrániť slovensko-maďarské hranice tým, že sa na 250 kilometrov hranice postavia všetci vojaci a policajti. My máme podľa zákona práva nevpustiť ani jedného migranta," podotkol Fico s tým, že o migrantoch sa nič nevie vrátane ich mien, dátumov narodenia. „Mnohí z nich sú napojení na teroristické štruktúry. Hoci títo ľudia hovoria, že sú zo Sýrie, sú z iných krajín," uviedol Fico. Predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár v rámci diskusie vyjadril súhlas s tým, že treba na hranice nasadiť vojakov. „Som absolútne proti ekonomickým migrantom, prišli nás vyžierať," vyhlásil Kollár a pripomenul, že ukrajinských migrantov privítali s otvorenou náručou, no s ekonomickými nesúhlasí. Už dávno malo byť na hraniciach vojsko a polícia," doplnil Kollár s tým, že vojenské kapacity na to Slovenské má. „Bojujú vojaci niekde? Nebojujú. Sedia v kasárniach," uzavrel Kollár.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.