KOLLÁR SA S PALICOU V RUKE VYHRÁŽA VLASTNEJ VLÁDE

VIDEO: Predseda parlamentu Boris Kollár: Toto je dobrá liesková palica, pekne ťažká. Je to darček od ľudí z Revúcej. Dnes sme tam boli podporiť nemocnicu a súdy, ktoré by tam mali zrušiť. Ľudia povstanú a týmto nás vyženú. Je to pekný darček, aby sme vedeli, čo nás čaká, pekný deň.

Foto FACEBOOK/BORIS KOLLÁR
Dátum 03.11.2021

Boris Kollár uverejnil na sociálnej sieti video, v ktorom sa vyhráža vlastnej vláde s lieskovou palicou v rukách. Dôvodom je reforma nemocníc, nakoľko ľuďom sľubuje, že neplánuje za ňu zahlasovať.  

„Toto je dobrá liesková palica, pekne ťažká. Je to darček od ľudí z Revúcej. Dnes sme tam boli podporiť nemocnicu a súdy, ktoré by tam mali zrušiť,“ uviedol Kollár vo videu. Neskôr povedal, že mu palicu darovali ľudia, aby demonštrovala silu, ktorú budú prezentovať, ak im zrušia nemocnicu. „Ľudia povstanú a týmto nás vyženú. Je to pekný darček, aby sme vedeli, čo nás čaká, pekný deň,“ hovorí predseda parlamentu Kollár.

Palicu vraj dostal Kollár od Júliusa Laššana, bývalého okresného predsedu strany Smer-SD, ktorý je dnes okresným predsedom Hlasu-SD.

VIDEO NÁJDETE NIŽŠIE ⬇⬇

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.