KOLLÁR SA ZBAVIL „LEŠENIA“ NA HLAVE

Boris Kollár sa po takmer troch mesiacoch zbavil kovovej konštrukcie, ktorá mu pomáhala zotaviť sa po ťažkej havárii vo vládnej limuzíne. Teší sa, že mu konečne odstránili ,,lešenie-kolotoč" z hlavy, ako to sám nazval. 

Foto Facebook
Dátum 18.01.2021

Od havárie predsedu NR SR Borisa Kollára prešli už takmer tri mesiace. Po havárii mal zlomený krčný stavec a musel nosiť železnú konštrukciu, ktorá mu spevňovala chrbticu. Boris Kollár sa zranil 25.10.2020 pri dopravnej nehode vo vládnej limuzíne, následne ho previezli do nemocnice, odkiaľ odišiel do domácej liečby.

Pred koncom roka 2020 sa vrátil do NR SR aj so železnou konštrukciou na hlave. V nedeľu 17. januára vystúpil s touto zdravotnou pomôckou v relácii na TA3 poslednýkrát. Už tam oznámil, že dnes je posledný deň, kedy to má na hlave. Chvíľu na to uverejnil na svojom Facebooku fotografiu s popisom, že nadišiel čas zložiť „lešenie-kolotoč“, ako zariadenie sám nazval. Na sociálnych sieťach si kvôli ,,lešeniu" robil opakovane zo seba žarty a zdieľal rôzne satirické fotografie, ktoré narážali na jeho pomôcku. Komedianti z neho urobili napríklad vrchnák na šampanské, či grilovaciu trojnožku. 

Nehoda a železná konštrukcia bude však naďalej pripomínať kauzy Borisa Kollára z nemocnice, ktoré sa týkali napríklad možného zvýhodňovania. Počas hospitalizácie ho napríklad v čase zakázaných návštev prišli pozrieť na tajnom koaličnom rokovaní Igor Matovič, Richard Sulík a Veronika Remišová. Okrem politikov Kollára opakovane navštívili aj rodinní príslušníci, s ktorými súvisí aj tzv. čajová aféra. 
 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.